Kvalitný podkladový lak

didi1023

Ahoj ja použivam od kozmetiky Eveline spevnujuci stoji 2,50 ale je užastny uplne spevni necht poradila mi ho kamoska a od vtedy ho stale použivam je super

danielaaa

dobre su laky MAVALA, tie su trosku drahsie, a potom v dmsu sally hansen, tie su dobre aj podkladove aj tie, ktoré idu na farebny lak

vevericka

ja mam vsetko z avonu, aj podkladovy aj nad lak, nic nebubliknuje a pokial nepracujem s rukavicami drzia az pokial nie je vidno, ze nechty odrastli , vtedy ich odlakujem..len rukavice, co musim mat v praci (ako chirurgicke) zlikviduju vsetko..

xyzz

nie :) priesvitného som si dala jednu vrstvu, boli bublinky, potom som si dala farebný, toho som si dávala ale viac vrstiev a spravilo sa ešte viac bubliniek.. ale už som sa s tým ako-tak naučila robiť, a nejaký kvalitný NADlak nepoznáš? aby sa mi až tak rýchlo neodlupli konce?

xyzz

no lenže ja mám tendenciu si to na druhý deň zlúpať celé sama :) S tým od s-he mi to tak pekne držalo, akurát bublinkoval...

bibi123

ono je to tak, ze kazdy jeden lak sa odlupe, na rukach nosim uz asi 7rokov gelove, na nich mi lak vydrzi aj mesiac. na nechtach na nohach som mala problemy, ze akykolvek lak sa odlupaval, preto si nechty na nohach len pretriem gelom, dam do lampy-ziadna modelacia, ani hrubka a lak drzi:O))) pokial clovek manualne pracuje(doma sem-tam umyje dlazku, umyje nejaky hrniec) tak nema sancu, aby mu lak vydrzal...

xyzz

keď som dala hocijaký priesvitný tak sa to odluplo celé :/ Chcela by som fakt nejaký čo mi bude držať... a nejaký NADlak kvalitný rýchloschnúci nepoznáš? Kúpila som si teraz Catrice ale bohviečo to nie je