Vyvolávačka

Mirka3

skus teda ten tehotensky test a ked bude negativny tak sup na gyndu radsej. ale myslim si ze tehotenstvo by to nemalo byt

MaryH

Marsmeloun..takze ako vidim aj u teba boli stresy :-D:-D a tak aspon by bola ako taka istota keby vsetky vykupim :-D dakujem baby :-) taak este teda pockam chvilu a ked nie tak tehotensky a ked bude negativny tak sup na gyndu :-)

vevericka

mona-in pravdepodbne to mnas zo stresu, daj si magnesium a antistres caj, nemysli na to, ono to pride, a ak nie chod znova lekarovi.:)
marsmeloun je to tak ako to pisla Dee, dava sa progesteron, ktory sa podava aj tehotnym pri rizikovom tehontenstve, takze vyvolavacka nesposobi potrat..

Marsmeloun

kdeže to vobec nie je pravda .. ak by bola tehotná doktor nemože dať vyvolávačku !!! možno len tak duphaston ktorý ti pomože ... ale ved nestresuj ... este pockaj ... možno dostaneš a ak nie tak chod ... ale po prvom sexe to veru mešká ... je to normálne :D hlavne nevykúp všetky tehotenské testy v drogerii ako ja :D :D :D

Mona_jn

Ahojte. Neviem, co mam robit. Bola som na vyvolavacej injekcii pred 13 dnami a menstruaciu som stale nedostala. predtym som ju po vyvolavacke dostala tak do 9 dni zvacsa, i ked vyvolavacku som dostala uz ked mi menstruacia meskala niekolko tyzdnov, pretoze moj cyklus je nenormalne rozhadzany a hormonalnu antikoncepsiu brat nemozem kvoli peceni. Bolesti v brusku a priznaky pred menstruaciou mam uz asi 10dni. vcera som si robila test a bol negativny a bol vyse 10dni po styku... jedine, co by mohlo zamedzit funkcii injekcie je stress, rpetoize mam teraz statnice a som velky stresak a takmer nespavam... myslite, ze by to mohol ovplyvnit ten stres? co mam urobit, ak endostanem este par dni menstruaciu a test bude i tak negativny?

Deee

Určite chod na vyvolávacku, je veľa príčin prečo ti mohol vynechať cyklus, je však potrebné to dať čím skôr do normálu, inak vyvolavacka by ani v tehotenstve neublizila, ani nesposobila stratu baba, je to tuším hormón progesteron, ktory buď vyvola menstruaciu alebo ak je žena nahodou tehotná neublizi, nakoľko by to mal byt hormón bežne produkovany v tehotenstve