HAK, davkovanie

Príspevok v téme: HAK, davkovanie
Mirjam

Zdravím, chcela by som sa opýtať niekoho kto má skúsenosti s HAK, čo sa stane, ked zoberiem nove balenie, ktoré by som povodne mala zobrať po 7 dňovej pauze až na 10. deň, pretože som si to nestihla zaobstarať no chcela by som v tom pokračovať, tak neviem či mam počkať až na dokým mi zase príde menštruácia a zobrať na buduci mesiac alebo nič sa nestane ked to zoberiem o tri dni neskor?

Ďakujem!

katuša

baby, prosím, ak som minulý mesiac brala HAK o 20.00 večer,možem si na nový mesiac zmeniť čas napr. na 15 00???

jankaaaaaaaaa

ano je lepsie pockat na novy cyklus radsej, lenze ja som si to ani neuvedomila a zacala som brat tabletky na ten desiaty den a lekar na antikoncepcia.com mi povedal ze sa treba chranit 10dni minimalne,a le ze tiez bolo lepsie nezacinat , az v novom mesiaci..

jahodka123

Mne hovoril doktor, že tá prvá tabletka je najdôležitejšia a že keď ju zabudnem zobrať /v tvojom prípade až dva dni/, tak už nemam začínať brať nový blister, ale počkať na ďalší menzes a začať prvou tabletkou na prvý deň menzesu. A pak zase normalne na ôsmi atď. To len informačne mi povedal, ešte sa mi to nestalo, tak z praxe nevie posúdiť