sexualne spravanie u trojrocneho syna

Príspevok v téme: sexualne spravanie u trojrocneho syna
janajjj

Dobry vecer. Mam dotaz ohladne mojho synceka, je to mily a usmievavy chlapec, momentalne v obdobi vzdoru...v poslednej dobe riesim ale iny problem...akoby sa stalo, ze si vsimol, ze mu je prijemne dotykat sa zenskeho tela a chce to stale opakovat... ked vidi mna, alebo jeho babicku, chce, aby sme si vyzliekli nohavice, ze je akoze doktor, potom sa dotyka tela, pripadne si aj lahne a dokonca sa i vzrusi...tak tu hru sme uz nedovolili...ale zacal zase robit to, zesa zavesi na nohu, celu ju objime a pobozka, alebo trosku olize na stehne, a opat ho to vzrusi (ma viditelnu erekciu)... naozaj ma to strasi, dnes dokonca vymyslel hru akoze na rybku, ze on ma akoze chyti, lebo je rybar a rybku zje...lenze to jedenie znamenalo opet dotykanie a bozkanie roznych casti tela...co ked som videla kam to smeruje...hned som to zastavila.... je taketo spravanie normalne u trojrocneho? ako mam reagovat? doma nic podobne nevidel,a neverim, ze v skolke ano... skor sa mu len stalo ze to akosi mimochodom raz precitil a sa mu to pacilo a teraz to chce opakovat.... co stym?

tiezmamka

ak sa televizia pozera bez vyberu programu v miestnosti, kde je dieta, moze to mat i take nasledky.. deti su velmi vsimave, napodobnuju, .. to ze si vsima vlastne telicko a vsimne si, ze kamoska nema pipika a zaujima ho co ma, ze mu je prijemene dotykat sa seba.. na to pride dieta samo..je to normalne... ale to lezanie v posteli, olyzovanie a neviem co este to muselo len vidiet.. nemusel nazivo.. telka staci bohate!!!!

sumienka152

ahojte..no ja tiez som uz niečo podobné zazila. Mam synovčeka,ktory ma tiež 3 roky a uplne je uchylny. On robil teda ešte horšie veci. Proste raz ked som varila tak mi začal pri sporaku tahat dole kratase a silou mocou mi chcel lizat zadok. akoze som pozerala ze čo preboha robí. som ho odsuvala, som mu hovorila,ze také nesmie. Kazdemu v rodine krutil bradavky, nehovoriac od jeho sestry až po babku. Raz sa mi dokonca aj zahryzol ked som spala. Nevedeli sme čo s nim. Dokonca raz ked som ho strazila, pozeram rozpravku a masturboval. Potom chcel aby som mu to robila ja a stale mi ukazoval ako to robi a či to viem aj ja robit.. Babke dokonca kazal aby mu ukazala prsia. Nakoniec sme ho zamestnávali legom a postupne si od toho odvykol. Nastastie uz to nerobi sto krat denne iba 2x do tyzdna. trva to uz niekolko mesiacov. takze len pevne nervy a urcite nie trestat.

simisur

mila moja, nas syn robil nieco podobne, dokonca by som povedal ze este horsie. mal vtedy 2,5 roka. manzelka bola chora, v nemocnici bola s prestavkami takmer pol roka. syna v tom case varovala jej kamaratka striedavo s mojou sestrou. jedneho dna maly vecer prisiel ku mne, ja som lezal na posteli na chrbte. on si na mna lahol - na brucho a zacal sa krutit tak, ze si pritom drazdil penis. pozeram co to robi, co to ma znamenat, zdvihol som ho a on si zacal chytat stoporeneho pipika a silou mocou sa hrabal na mna ze ide pokracovat. ked som razne vstal a postavil ho na koberec, zacal revat a kazal mi, ze si mam lahnut. potom sa to opakovalo ked videl niekoho naheho - napr. manzelke nahe plecia, alebo babke, vzdy kazdemu kazal aby si lahol a chcel si lahnut na neho a suchat sa. bolo pritom uplne zrejme, ze je zruseny. vsetci sme boli v soku, u nas nikdy nic take nevidel a ked sme o tom hovorili pred sestrou a tou kamaratkou, tak sa obidve tvarili, ze im sa to s nim este nestalo. tazko bolo niekoho obvinovat, ale vyriesili sme to tak, ze moja mama si zobrala neplatene volno a zacala sa nam o neho starat ona. maly mal este parkrat take pokusy, ale nikto na to nereagoval, tak ho to nakoniec preslo. rozhodne ale neodporucam si to vsimat ani ho trestat, lebo ako tu uz niekto spomenul, moze mat raz v buducnosti sexualne problemy, napr. impotenciu alebo nieco ine. tvoj muz si myslim nema dobry pristup, mala by si sa poradit s odbornikom, aby si tvojho muza dokazala odradit od prisnosti. ja som neskor sem-tam pocul, ze aj take male deti uz pocituju pri tom uspokojenie, vraj na to pridu niekedy nahodou. mozno je to aj vas pripad.

janajjj

dakujem za reakcie....asi bude najvhodnejsie to riesit tak, ze skusim to limitovat a vysvetlovat, resp. jednoducho zastavit ked zacne....ze sa to proste nepatri....a odvediem pozornost, aj ked neviem ako to pojde... muz mi prave hovoril, ze musim byt tvrdsia...povedat nie a dat mu po zadku, ale prave toho sa bojim, aby si nevytvoril nejaky dojem, ze sexualita je zla....takze to som rovno zavrhla....asi to skusim zatial bez psychologa, ked v skolke ani nikde inde problemy nie su....a uvidime, ako to bude vyzerat...