plache dieta

eli

moj syn, ked mal dva roky, tiez sa len "drzal mojej sukne"...a prisiel rocik 4., a ked bol na ihrisku s inymi detmi, ani si na mna nespomenul! neboj, kazdy vek ma svoje specifika, uvidis, ze o 1-2 roky sa to zmeni! drzim palce! a hlavne aby z teba necitila strach, ked sa trocha vzdiali-ona velmi dobre citi, ze keby nieco, vzdy na nu davas pozor!

ali

Ahoj mm. Mozno ma tvoja dcerka taku povahu, ale niekedy sa moze stat ze to prameni aj s tvojho spravania. Daj si pozor, aby si dcerku privelmi nechranila, nechaj ju robit veci samu, doma alebo na ihrisku. Pokial to je bezpecne. Niekedy totiz rodicia zo strachu a v dobrom umysle deti privelmi chrania a nevedome su to vlastne oni kto su stale pri dietati a dozeraju na neho. Neskor si dieta tuto pozornost vyzaduje a az vtedy si to rodic vsimne a nerozumie preco vlastne. Skus porozmyslat, mozno ze je to uplne inak, len som skusila.Pa

karmen

mohla by si skusit viac s noch chodit na pieskovisko-niekde medzi deti.Ona sa sama osmely len ju musis nechat samu.Ak ma nejake tety,alebo uja skus aby isla s nimi von na prechadzku a tak bez teba.Mozno to bude lepsie.No nic nerob hned naraz vsetko pomaly a s mierou.Nie ze ju nechas u niekoho 1tyzden :-)hahaha