Tehotna?

Príspevok v téme: Tehotna?
tehotna ci?

Ahojte, takze chcela by som počuť (vidieť) Vaše vyjadrenia, čo si myslíte... Mala som priatela a asi v marci sme sa rozišli, bola som v pohode a všetko, ale jedného dňa mi napísal, tak sme si nejak písali a nakoniec sme neodolali, stretli sa a skončili v posteli ... bolo to 16.5.2011 (prvy den predchadzajucej menstruacie bol 28.4.2011)... bohuzial menstruaciu si nezapisujem (ja viem.. :( ) ... ale mavam celkom pravidelne, vacsinou prvy den-dva mavam dost krce v podbrusku a celkovo cele to "dole" ma bolieva.. a teraz kramy neprisli, asi tyzden skor ako mali prist prislo slabe spinenie (hnede), ktore trvalo asi dva dni slabo, a dva dni silnejsie (skoro ako kramy, ale tie u ma byvaju o dost silnejsie)... ale ziadne typicke PMS (bolesti a pod...) ktore mavam... testy som si robila, dvakrat, oba boli negativne (jeden som si robila 31.5 a druhy 3.6)... odvtedy ten vytok mam obcas (raz za dva, tri dni nieco vytecie, ale inak, ked si tam dam prst stale tam trocha toho hnedeho vytoku je)... a pred par dnami som mala bolesti v podbrusku, ako pred kramami, ale slabsie, a trosku inde... neviem, ci mozem byt tehotna, pretoze s priatelom sme pouzili kondom, a navyse to "vypustil" az ked sa zo mna vytiahol, cize priamo do mna to neslo ani cez kondom, a bolo to v 19. dni cyklu, ktory by som uz nemala ovulovat. Navyse je moj aktualny stav spojeny s naozaj velkym stresom, ten den co sme spolu spali bol prvy den akademickeho tyzdna, cize potom stresujuce maturity, a navyse kedze neprisla "mrcha" tak som sa zacala aj stresovat, ci nemozem byt tehu a mohla som si to vsugerovat az tak, ze zrazu vsetky priznaky sedia... (mimochodm, som hypochonder a vsetky priznaky chorob tiez vzdy "sedia" .. ) este prijmacky na vysoku skolu cize naozaj dost stresu, takze ci meskajuce (neprichadzajuce, slabe, ...?) kramy nemozu byt dosledkom toho.. alebo si myslite ze naozaj mozem byt tehotna? dakujem ze ste sa docitali az sem, naozaj som chcela dat vsetky podrobnosti, nech su vase nazory co najviac objektivne, ocenim nazory najme skusenych, dakujem pekne baby :)

2bodka

jednozance treba zajst za gynekologom, ja som mala tiez podobne problemy, ked som isla na gyndu, nasli mi cystu na vajecniku velkosti 5x5 cm! ale moze to byt aj nieco ine, napr. zapal, stres a pod. Treba vsak ist za odbornikom a nepytat sa na fore, ci si tehotna...

Lulu2011

nie si tehotna, taky datum, by uz bol test pozitivny, ze nemas normalnu menstruaciu ries s gynekologom - malo hormonov, nizka sliznica, problemy s vajecnikmi, kadeco to moze byt

LETICIA

preco si s nim spala ked ste sa rozisli? najlepsie urobis ked pojdes do gynekologa a on ti uz povie a skus este jeden test z tych drahsich. my do teba nevidime, tak necakaj ani inu radu.

tehotna ci?

ups, prepacte, vymenila som nazov temy a prezyvku :) ... a este som chcela dodat, ze som si naozaj silne vsugerovala, ze som tehotna, a stresovala sa tym hlavne preto, ze s priatelom (ex) uz spolu nie sme a mozno som si nahovarala ze nas to spoji alebo co... skratka naozaj obavy