Som samotárka ..

Príspevok v téme: Som samotárka ..
[zruseny7]

a nevadí mi to, baví ma to :) Nevadí mi keď celý víkend ostanem doma a len sa učím, čítam si, cvičím, len tak ležím na záhrade a nepotrebujem nič a nikoho. Nepotrebujem sa celí víkend opíjať a robiť zo seba trápnu na diskotéke a na druhý deň byť rozbitá ..toto obdobie mám myslím "úspešne" za sebou a nechcem ho naspäť.
Mám priateľov, rada cestujem a spoznávam nových ľudí ..nemám s tým problém :)
Myslíte si, že som iná nebodaj divná? Lebo rodičia alebo známy niekedy na mňa pozerajú či som v poriadku ..
Nevadí mi to len by ma zaujímalo či som fakt jediná, že mi v mojom veku nevadí, keď som doma :P

Genesis

presne tak to myslim :)

nie je nic horsie ako prehnane aktivna zena :)

to je same rozpravaj sa so mnou a co budeme robit :)

u vas nieco take nehrozi :)

majulinka

genesis,ako to myslis s tym programom? ze nam staci byt s chlapom doma? ze nechceme niekde chodit von? lebo potom mas pravdu, ja som s tym mojim skoro vzdy u neho doma a aj tam sa da urobit pekny program :)

Genesis

boze vy samotarky musite byt uplne super partnerky :)

vam by bola radost robit program :) .. v podstate by ziadny program chlap nemusel vymyslat .)

majulinka

tak ja som na tom podobne. sice mam v podstate kamaratov malo a stretavam sa s nimi tiez malokedy, ale takto mi to uz vyhovuje a casto travim cas doma. kedysi ma to trapilo, lebo som myslela, ze predsa taketo spravanie nie je normalne a ze by som mala viac stretavat s ludmi, ale teraz uz viem, ze to nebolo o tom, ze by som fakt po spolocnosti druhych tak tuzila, ale skor o tom, ze "normalny clovek" toto nerobi a preto sa musim snazit byt spolocenska. teraz vacsinou casu travim bud sama, alebo s priatelom alebo som s rodicmi, alebo sa rozpravam so sestrou a obcas s jednou kamoskou a to mi staci. ludia v okoli maju dakedy poznamky, ze by som mala chodit von viac, ale ja som spokojna

xdanielax

podla mna je vsetko ok :) ty si spokojna, nikomu tym neublizujes tak potom to netreba riesit.
kedze o ludoch zijucich spolocenskym zivotom je viac pocut, zrejem preto si myslime ze ich je viac, ale nemusi to byt pravda. Podla mna sa nemas cim trapit. Ja som tiez niekedy velmi rada sama. Idem aj medzi kamosov jasne, ale rada idem napr. sama von so psom hocikam do prirody a vyborne si pri tom oddychnem. a je mi jedno ci to niekomu pripada divne, alebo nie.

Genesis

no podla definicie normalnosti normalna nie si :)

normalny znamena byt rovnaky ako vacsina a nenormalny je vlastne odklon od normalu :ˇ)

kedze drtiva vacsina ludi k svojmu zivotu potrebuje inu osobu tak v tom pripade normalna nie si :)

lenze neznamena ze to co je nenormalne ze to neni dobre :)

podla-

mna si normalny clovek a DIVNA sa mozes zdat iba tym ktory ta porovnavaju zo sebou a su iny ako ty...
a uplne inak ziju

Genesis

osobne neviem ci si ok ale tvoj stav je naprosto uzasny :)

jednoducho nie si na nikom zavisla a vystacis si sama so sebou :)

vela ludi sa trapi pretoze v zivote potrebuju inu osobu ... potrebuju partnera alebo kamaratov .. bohuzial aj jedno aj druhe maju dost malu sancu ovplyvnit ... vela krat natrafia na nie prave najvhodnejsich ludi a potom su len sklamani ... takze zober si kolko starosti si tymto usetris :)