Sladidlá

Príspevok v téme: Sladidlá
GunaKa

Čo si myslíte o umelom sladidle? Nemá žiadnu energetickú hodnotu a ja si ním pravidelne sladím kávu (2bobulky), je teda vhodné pri diéte nie? A ešte sa chcem spýtať koľko kcal može mať 15g lizátko (určite nemá veľa kcal a ked človeka prepadne strašná chuť na sladké myslím že je to celkom dobrá alternatíva)

vitavi

Známy prišiel z USA. Jeho manželka. lekárka, mu doporučila alternatívu na nápravu zlých výsledkov výsledkov krvi, čo sa mu aj podarilo. Na otázku, či takýto postup doporučuje svojim pacientom, odpovedal, že nie - predpisuje im chemické "lieky". Musí, ináč by prišla o licenciu.

philips

matway, hold, ja nie som jednoduchá kniha. RNG je, podľa môjho názoru, už paranoidný. Hľadá sprisahania aj tam, kde nie sú.

Ja som človek, ktorý má vlastný názor a neverí 100% tradičnej medicíne, ale ani sa neprikláňam na stranu alternatívy.

Je blbosť vyhýbať sa všemožne liekom, nastanú situácie, kedy zarytý alternatívci bežia k lekárom, aby im pomohli. Ale sú aj situácie, keď, bohužiaľ, konvenčná medicína nedáva veľkú šancu na vyliečenie a pacient sa rozhodne ísť na alternatívu.

Som zásadne proti tomu, keď niekto si sem príde vypýtať radu čo robiť pri chemoterapií a nemenovaná osoba tam začne písať, že to je jed, že sa zabíja a podobne. Vtedy by som najradšej vraždil... Lebo je, s prepáčením, debilina, aby niekto vsádzal všetko na neoverenú alternatívu, keď mu konvenčná medicína dáva až 95% šancu na vyliečenie...

Ja som zástancom stredu, vždy treba nájsť cestu medzi konvenčnou a alternatívou. Tieto dve medicíny by rozhodne nemali súperiť, keď spolu dokážu divy... Samostatne ani jedna nevylieči všetko. Spolu dokážu podstatne viac...

kabel

matway, ak mas na mysli to, ze som sa rozhodla pisat bez makcenov a dlznov, tak mas smolu, je to moje rozhodnutie a budem tak pisat nadalej :-DD
ale na tvojom mieste by som nepoukazovala na moje "chyby" (ktore de facto chybami nie su), ked sam mas mizernu uroven pravopisu a tvrdky kade-tade :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

matway

phlipips: asi neviem čítať medzi tvojimi riadkami, prečo som ťa nepochopil? Prečo ťavnímam, ako obojstranného, raz áno, dvakrát nie? Budem si musieť asi prečítať viac tvoje príspevky, lebo akosi sa mi vymykáš realite, vlastne môjmu zmýšľaniu.

matway

kablica, nepíš s chybami, je to na tvojom poste trochu pod úroveň profesionála, mnohý ťa tu asi považujú za doktora, ale máš slovenčinu strašne obmedzenú, tak si to naštuduj, daj si to do poriadku, a potom kritizuj...

kablica

matway, z tjto temy som citla asi tri prispevky, ale tvoj je jednoznacne najsrandovnejsi :-DDDDDDDD
na RNG paranoju som si uz zvykla, ale ty si, tusim, este lepsia figurka nez on :-DDD

0vecka

2 RNG ako mozes povedat ze neodskriepitelne... ty nechapes ze tie konspiracne tvrdenia su nekonzistentne... napr hovoria ze rusko je to dobre a usa to zle ... aale preco potom nehovoria rusky vedci ze aspartam je zly???

akoze ok mozes tomu verit ale tvarit sa ze je to pravda na 100% je trosku silna kava... navyse naco by sa tolko namahali aby falsovali tolko vyskumov .. ovela jednoduchsie by bolo ich nerobit ...

matway

Musím reagovať, a samozrejme sa prikláňať k názoru RNG, len ho chcem priviesť na tu správnu lainu! Toľko energie, čo tu pre iných vkladáš, sa ti až divím, že s takými bojuješ a oponuješ im, či je to v svetle imunológie, antioxidantov, alebo iných životaničiteľov, či zdravej výživy! O monopoloch sme tu /vlastne TY!!!/už napísali kvantum, tak sa prestaň ponižovať na ich úroveň! Už prestaň RNG bojovať s veternými mlynmi, už prestaň zaťažovať svoju energiu pre tých, čo o to nestoja! A hlavne sa už prestaň opakovať pre tých čo priam zneužívajú tvoje vedomosti a znalosti!!! Možno si je treba podať otázku, kedy dosť, kedy je to pomoc a kedy zneužitie hlúpym chorým imbecilom, v zátvorkách...Ľudia boli, sú a aj budú chorý, a hlavne odkázaný na modernú medicínu, či sa to bude týkať rakoviny, či sladidiel. Oni budú mať vždy na očiach tie klapky, ako pri koňoch, s čím ani ty, ani ja, a ani nikto iný nič neurobí!!! Iba toľko vyhráme, že nás to stojí nemalé úsilie, naše vedomosti a v neposlednom rade aj našu energiu, ktorej nám dennodenne ubúda!!!

RNG

Inac z tejto temy vypochodujem, uviedol som uz dostatok roznych clankov, kde znami vedzi a lekari pisu proti aspartamu a maju to dobre podlozene. Ale ked si volite mat klapky na ociach a verit spolitizovanej a manipulovanej tlaci, sluziacej roznych zaujmom malych skupin. tak je dalej zbytocne sa mi tu zdrzovat a marnit moj vzacny cas.
Ved nakoniec Darvinov zakon v konecnom dosledku sa tu prejavi a ti, co sa na zmenene podmienky nechcu prisposobit, vyhynu.

Ja veru do seba nedam nic, co obsahuje neodskripitelne zname skodliviny.