Po vyliečení.

Príspevok v téme: Po vyliečení.
danyka2265

Ahoj, pred 3 mesiacmi som dostala vaginalnu mykozu,doktorka mi robila stery ktore to vsetko potvrdili. dostala som macmiror, potom dalacin a na koniec probiotika... ked som bola minuly tyzden na kontrolnych steroch mi doktorka povedala ze vsetky vysledky mam negativne, aj na chlamydie a podobne havede.a teraz trapi ma to ze stale mam biely husty vytok, nic ma nesvrbi, nepali ani nezapacha... len je tam ten vytok...ma niekdo tiez problem s takymto vytokom?

RNG

Privelky vytok znamena, ze sa telo proti niecomu brani. To iste plati aj napr na hlieny aj slzy.
Moze to byt mikrobialny utok, rozne toxiny, latky, co telo nevie spracovat(alergeny) a podobne.
Precistit si telo, pecen, creva, ladviny, to pomoze kazdemu.
Aj zvysenie imunity neuskodi.
Pripadne zobrat aj nieco protizapalove, ako napr pupalkovy olej, boswelin, curcuminoidy, seanol a rozne cistiace enzymi tiez nezaskodi nikomu.

GA

Výtok je dômyseľný vynález našeho tela. Je to tekutina, ktorá zvlhčuje, čistí a udržiava váš "ženský systém" v rovnováhe. Automaticky.
Ženy v každom veku majú výtok. Je dôležitou súčasťou imunitného systému. Utvárajú ho žľazy vo vnútri genitálií. Kyseliny výtoku bojujú s baktériami, hubami a kvasinkami a preto je nutné udržiavať v rámci osobnej hygieny rovnováhu pH. :))

Laurina22

Ahoj,ja mam taky isty problem.Mne sa mykoza opakovala dost casto,brala som polygynax a macmiror.
Vsetky vysledky mam OK ale ten vytok tam je.Moj lekar povedal,ze je to OK.