Policajná škola

ach jajj

Všade sa hovorí o zákaze prijímat nových ludí kým nenadobunde účinnost nový zákon o sociálnom zabezpečení ale ako tu čítam big tlačenky si chodia po pohovoroch a testoch a dokonca idú na školy tak sa nedivte 12O kilovým policajtkám a nie je problém vidiet aj 50 kilových policajtov vyzerajúcich na 16 rokov

capricorn

no vcera som vydel asi 120 kilovu policajtku,normalne v terene roby v bj okrese pri poriadkovej policii.tak mi povecte ako ta roby testy:)))

ange-l

nemáte pravdu, nie je to o zodpovednosti nemám dvadsať. Nepotrebujem sa nikomu verejne sťažovať, len poradiť, čo je ľudské nie? Práve mám pocit, že ma obodovali nespravodlivo, pretože ak to z vás už niekto absolvoval, tak vie ako to funguje. Nemáš prístup k výsledkom tam na mieste a nevidíš aký čas ti tam napíšu mne chýbal jeden bod. Pripravovala som sa poctivo, pretože mám za sebou úspešne už aj psychotesty a slovenčinu a to svedčí o tom, že mi v mojom prípade na tom záležalo.

Strejdo

Presne tak, keby si to brala vážne, že chceš byť policajtka, tak sa na to pripravíš. Svedčí to aj o tom, že si pohodlná a nevieš plánovať, čiže nielen o tom, že si fyzicky nebola pripravená, ale aj duševne si nevyspelá. Prepáč, že sa do teba tak obúvam, ale sama zváž, prečo si tie testy asi neurobila.
To, že si nevyhovela ber ako ponaučenie do budúcna, že keď niečo chceš dosiahnúť, tak musíš dať do toho všetko.

nepodstatné

ange-l nemôžeš sa odvolať nemáš žiadny právny nárok tu prácu dostať... proste osoba ktorá nesplní podmienky ktoré sú požadované... Budeš si musieť počkať minimálne pol roka... a poslať novú žiadosť... Ale úprimne, ak máš problém splniť fyzičky, nemáš tam čo robiť.

ange-l

nespravila som fyzické testy a na opravné testy z telesnej už nemôžem ísť. Tak mi bolo na personálnom povedané. Doposiaľ bola možnosť opakovať tieto testy. Nevie niekto z vás, či sa dá na toto odvolať ?

Strejdo

Pozrite si dnes kriminoviny. Budú hovoriť o páchateľovi, ktorý namiesto mobilov posielal ľuďom cestoviny. Toho som vypátral ja a už sedí vo väzbe. Len som zvedavý, čo povedia v telke, že kto ho vypátral.