Policajná škola

;

PMJ na rozdiel od OO PZ vykonáva iba hliadkovú službu. Podstatný rozdiel je ten, že priestupky či už VP alebo BaPCP prejednáva iba v blokovom konaní. Iné priestupky vrátane VP a BaPCP, ktoré nemôže prejednať na mieste v blokovom konaní PMJ neobjasňuje, ale oznamuje príslušným orgánom na došetrenie.
V praxi sú hliadky PMJ prednostne vysielané na vykonanie služobných zákrokov, ako aj na eskorty. Je o akčnejšia práca než na OO PZ.

cakatel

Dobry vecer,chcel by som blizsie informacie o PMJ.Aku maju napln prace od inych oddeleni,vyhodu-nevyhodu a pod,nakolko o tom este nebolo pisane :)

majoroso

psychologička nám hovorila, že do zboru berú prednostne ľudí s priemernou inteligenciou, práve ste ma v tom utvrdili podľa vášho prejavu :DDD, mali by sa zdvihnúť nároky.
na toto len jedno: kedze prednostne beru ludi s priemernou inteligenciou tak ty ju mas na akej urovni?a este na taky flek ako mas ty? a nezaujimaju ma obranne odpovede bori.sa,lebo vyzera to tak ze si pises sam sebe pod inym menom!

;

Strejdo, teraz som si všimol ďalšiu tvoju perlu. Dva príspevky nižšie. "takmer väčšina policajtov" - to znamená čo? Pokiaľ vychádzame z toho, že väčšina znamená viac než polovicu, tak "takmer väčšina" znamená maximálne polovicu alebo menej ako polovicu. Rozmenené na drobné - "takmer väčšina" sa v podstate tohto výrazu rovná menšine, alebo rovnej polovici.
Zase si sám seba chcel utvrdiť v tom, že iba ty máš pravdu. Začínaš sa zamotávať, inteligent :).

roxiiino

proste robíš tak ako ti naplánuje tvoj riaditeľ. niesu to vždy 12. robíš aj 8 niekedy aj 5 hodin hocijako ako to pasuje tvojmu šefovi.

bori.s

Toto fórum za posledné mesiace poriadne kleslo. Vlastne tu bolo už napísané všetko, čo sa týka témy, tak si tu teraz niektorí stroskotaní jedinci chodia liečiť komplexy... Ale to máme tak, keď dnes sa už do zboru hlási kade-kto...
Inak sa ti divím, Strejdo, že vôbec reaguješ na tých rýpalkov... na takých škoda reči, strata času.

Strejdo

psychologička nám hovorila, že do zboru berú prednostne ľudí s priemernou inteligenciou, práve ste ma v tom utvrdili podľa vášho prejavu :DDD, mali by sa zdvihnúť nároky.