male kondomy

Príspevok v téme: male kondomy
anonym777

vzhladom nato ze som poriadne obdareny mam velky ale velky problem najst kondom pre mna:))z durexov co mi sedel jedine ultra thin tenky a dal sa rolovat ako ini pisu kazdy sa da rolovat omyl nedaju jedine potom natiahnut a to uz moze prasknut je este jeden durex comfort xl len neda sa zohnat primeros xxl maly pre mna tiez sa neda rolovat ale len natiahnut este durex tingle teraz po novom tinghlight pleasuremax ten som dal na seba avsak iba natiahol takze ziadne rolovanie ako niektori pisu zle pouzitie skuste napisat niekto ake su pre fakt obdarenych ktore neskrtia nejsu na polku penisu:))

michaela312

..alebo ešte šak mikrotenový sáčok na konci pripevníš gumkou a máš to, ách nemáš začo, rada pomôžem, keď môžem :DD

uhlie

No neviem, ci to cernosi nejak riesia, alebo inu rovno na vec. Moyno by stalo za to skusit latexove rukavice. Tie su vacsie a prsty na nich sa daju uviazat , aby zbytocne nezavadzali.

anonym777

po mojom vniknuti neviem kto by ju uspokojil takze sanca na neveru je asi minimalna asi potom jedine do usa no a tam nepojde:))no musim najst cernocha ktory zije na slovensku ako to riesi:))

anonym777

akokeby som pocuj ju:))su ale priberat nemusi teda z toho ked myslis hak:))ale nie pozname sa malo takze neriskujem radsej:))