male kondomy

Príspevok v téme: male kondomy
anonym777

vzhladom nato ze som poriadne obdareny mam velky ale velky problem najst kondom pre mna:))z durexov co mi sedel jedine ultra thin tenky a dal sa rolovat ako ini pisu kazdy sa da rolovat omyl nedaju jedine potom natiahnut a to uz moze prasknut je este jeden durex comfort xl len neda sa zohnat primeros xxl maly pre mna tiez sa neda rolovat ale len natiahnut este durex tingle teraz po novom tinghlight pleasuremax ten som dal na seba avsak iba natiahol takze ziadne rolovanie ako niektori pisu zle pouzitie skuste napisat niekto ake su pre fakt obdarenych ktore neskrtia nejsu na polku penisu:))

uhlie

Anonym,

robim, co mozem. Pocitam s tym, ze adolescentky uz spia. Alebo sa strapnuju v temach o prsiach a chudnuti a vazne veci ich nezaujimaju.

Ten vek je dolezity bo po urcitom veku sa hormon ukludni a nemusis sa bat, ze ti vyleti v nespravnom okamihu vtak z gati.

anonym777

uhlie roky su neni podstatne a urcite mas menej ako tieto zabky co sa tu zabavaju na tom:))ale ty ako radic teda nic moc uprimne

uhlie

Anonym,

a kolko mas vlastne rokov? nemusis napisat presne, len tak cca.

Okolo stehna som si ho nikdy omotavat nemusel, ale zase boli aj urcite trapne situacie.

uhlie

Myslim, ze tie DUREX xl sa daju zohnat v CR. Asi treba nakupit viac do zasoby. Ale zase suhlasim, ze to nie je len o velkosti, ale hlavne je to asi o sikovnosti prstov :-)

anonym777

100 bodov vierka:))ano musim zhanat zaujimave kolko ohlasov zrazu rada ziadna:))som myslel ze chlapy napisu viac:))

vierka86

vazne neviem poradit, nemam s tym skusenosti nakolko si ho nemam na co natiahnut
ale vie ktore su mu dobre tak musi asi uz len zhanat pokial chce sulozit

tpch

Zase jeden, ktory pouziva len ten organ zaveseny medzi nohami a este je na to hrdy, heh..vykonny mozog je neporovnatelnejsie ucinnejsie afrodiziakum ako kus turistickej salamy.

uhlie

Ale vazne. Tiez mam problem s vacsinou normalnych velkosti, aj ked nie som az taky extrem. Skor to spociva v tom, ze ked je tesny, tak ma to prilis drazdi a pride to na mna dost skoro.