vzrusenie

mmm

ja sa ho jednoducho vzdy spytam ci ho to vzrusuje....aby som si bola an istom,aj ked dost vzdych uz len pri bozkavani podbruska,taktiez sa mu paci drzanie za zadocek a bozkavanie krku...a velmi ho vzrusuje hladkanie nechtami po chrbte

jahodka

ten moj je v tomto uplne uzasny. zatvorene ocka, vzdychy, intenzitu mi naznaci hladenim mojho ramena. povedz mu nech ti povie, co a ako rychlo sa mu kedy paci. papa

durka

ja ked som honila mojmu byvalemu, tak si k tomu dopomohol. chytil moju ruku a v podstate sa urobil sam. ale s terajsim take veci neskusam, bojim sa, ze sa mu to nebude pacit. on ma uz parkrat "spravil" rukou, myslim, ze by som mu to mala aj ja urobit, ale rasdej sa tomu vyhybam. mozno neskor. zda sa mi to take nechutne alebo co.

tina

ja to honenie striedam s pusou a hladkam mu pritom aj vajcia az smerom ku konecniku,Byva dost ciglivy ale ked to robim naraz alebo dlhsie tak sa mu az podlamuju nohy.Sem tam ho capnem po zadku :)

kuskus

koksso a nechodis nahodou s mojim frajerom:))??presne to iste vravel a tiez som to potom nechala kedze sa mi zdalo ze to je zbytocne, ale potom som skusala znova a uz sa nestazuje, ked mu ruku pcham do gati este sa aj natoci ku mne;)!

zofia

nikdy neviem co s nim je.aj aj ked ho sledujem tak sa nic nedeje.bud mi zacne hovorit nejake trapne vtipy alebo ma neca na pokoji je to hrozny pocit casto sa s nim hram a ked ho drzim vipada taki mali ale ma 23cm

:o)

i ja som mala zo zaciatku taky problem, ale uz sa to vyriesilo... zacala som sa vypytovat a skusala vsetky mozne "hracie" metody... teraz mi hovori, ze som v tom dobra a ten pocit u ked viem, ze sa mu to paci a tie vzdychy... naozaj ako bolo spomenute, trpezlivost ruze prinasa :o)))

1414

mozno ze ani sam nevie,čo od toho očakáva....Ale moj starý pri tom aspoň vzdychá a podľa intenzity vzdychov viem, kedy je to najlepšie a podľa toho sa zariadim a vylepšujem metódy.

hmmm

no on sa praveze nijak netvaril...presne to, ze sa sa dival niekam naokolo a iba ma hladkal,ale inac nic.proste mam z toho taky pocit,ze to s nim nic nespravilo..a k tej prvej odpovedi:ja som sa divala nan a nic,len si sedel v pohode.:(