Sú krátke vlasy na ženách aktraktívne?

M74

Poznám jednu, ktorá má vlasy skoro po zadok a že by jej to pridalo na atraktivite, no neviem. Skôr ju starostlivosť a napríklad dlhé sušenie vlasov po plávaní obmedzujú v aktivitách a zaberajú dosť času. Úplne krátke vlasy mi moc atraktívne nepripadajú, ale samozrejme sú aj výnimky. Ale tak všeobecne by som povedal že k žene dlhšie vlasy jednoducho patria. Ale za dlhšie považujem už aj tie po plecia :-)

xy:)

niektorym sa hodia viac kratsie ako dlhsie, vid halle berry. ked dlhe, tak bez rozstiepenych koncekov, dobre kvalitou.

lost

smajliQa
a co sa stalo ze rusis konto? :)

inac k teme:
kratke su fajn :) preco nie.. niekomu sa fakt hodia.. a niekto INY povie ze sa nehodia :D

alebo take polodhle ako tu bolo spomenute nie su zle.. prakticke :) :D

Deee

Neviem co sa paci muzom, ja sama vsak obdivujem dlhe vlasy, samozrejme ak su dobrej kvality, su vsak zeny, ktore ich maju dlhe a len take sliziky tak potom radsej kratsi uces

dobra vila

doubledog...ja som Meg Ryan myslela takuto fotku, neviem, ci sa ti ten mega link zobrazi:

www.google.sk

Meg zvykla mat dost casto kratsie vlasy vo svojich starsich filmoch (nemyslim napriklad Bezsenne noci v Seattli, kde mala dlhe). Velmi velakrat mala aj na odovzdavaniach vlasy kratke...
Ale tiez si myslim, ze je to relativne...co myslime teda pod pojmom kratke vlasy?:D
Za polodlhe sa povazuju vlasy PO plecia...vsetko ostatne sa povazuje, zevraj, za kratke...no Meg ozaj ma kratke vlasy...asi nikto nemyslime vlasy na ježka, ked povieme kratke :D. Ale babam, ktore maju huste vlasy, sa snad hodi vsetko... problematicke je to s riedkymi vlasmi...je jedno, ci su dlhe a ci kratke. Dokonca hustym vlasom sa velmi hodia kratsie strihy, take nacuchrane hore-dole, dlhsie ako na chlapca o nieco, ale tak nacuchrane :D, take by si baba s riedkymi vlasmi nikdy nespravila, resp.by na nej nikdy neukazali tak dobre...to je smola, ja by som tiez chcela krasne huste vlasy :). A vtedy by som sla iste na kratko :DD FAKT