Sú krátke vlasy na ženách aktraktívne?

AnnAanonymna

nečítala som Vaše predchádzajúce komentáre... možno sa to tu už písalo,ale... každej žene sa hodí niečo iné a každému chlapovi sa páči niečo iné,čiže je to diskutabilné... :) JA len tolko,aby som sa zapojila,lebo v skutočnosti som tu kvôli založeniu inej témy, majte sa krásne.
Skúste potom mrknúť aj moje témy... Rakúsko a skúsenosti s agentúrami a Diera v školskom zákonníku. Ďakujem krásne. PA

Excell

Krátke vlasy sú samozrejme atraktívne, zvlášť u žien ktoré majú drobnú tvár. Ku drobnej tvári sa dlhé vlasy vôbec nehodia. A majú ešte jednu výhodu. Nepadajú mi do pusy keď je partnerka na mne :-)

leila999

ja som vzdy od detstva nosila iba kratke vlasy,a bola som hrozne nesvoja,tak som si od 16 rokov nechala narast,momentalne ich mam tak po zadok,velmi huste,a vsetci mi hovoria ze mi to ovela viac pristane,.myslim si ze zena by mala vyskusat vselico,a nezalezi na dlzke ci farbe,ale v com sa dobre citi..a ak ju partner lubi,tak urcite nie pre dlzku vlasov..mne ich sice priatel stale obdivuje,ale povedal mi ze ma bude rovnako lubit aj ked sa dam ostrihat dohola :-)

[zruseny1]

ked je niekto pekny do tvare moze si dovolit aj holu hlavu ako napriklad Sinead O Conor- tak nadherna zenska, teda svojho casu bola :)

ewelin28

tak ja som mala vlasy tak po lopatky..ani riedke ani huste..take normalne....rovne...nik mi enveri dokonca ze si ich nezehlim :D...a ja truba som sa dala ostrihat...doteraz to lutujem...vyzeram ako debo...sice uz je to lepsie..daco dorastlo..ale aj tak....som povedala ze od teraz uz len vlasy minimalne po lopatky...kratsie ani za pana....mozno keby mi neikto za to ostrihanie nukal milion..uvazovala by som :D
a mne sa pacia polodlhe vlasy..nic take ze ako chalan..a ani take ze po rit....to je uz moc... :D