Nafúknuté brucho, plynatosť

sia_b

mne na plynatost ucinkovali dobre probiotika s enzymami... tvoje priznaky mze sposobovat aj syndrom drazdiveho creva, ako to bolo v mojom pripade... okrem toho sa oplati davat si pozor na stravu, sledovat, co ta nafukuje, skus to potom obmedzit...

horalkova

miloš horalky vobec nejem:D a na raňajky zvyčajne ovocie jedávam prípadne 100%celozrnný chlieb...žiadne umelo farbené pšeničkné akože tmavé chleby...

miloš62

to asi preto, lebo máš rada horalky, tie sú na nafúknuté brucho najlepšie.
ráno skús radšej ovocie, nejaký orech, ľan, olivový olej, citrón ap.

mataBB

fedo mas pravdu, su aj silnejsie, ale mne uplne postacili a to som mala take iste problemy ako pise zakladatelka temy..a chodila som na wc kazde 3 dni a aj viac dni..a pomohli uplne ..ale to je individualne

mataBB

ano, probiotika pomozu...skus sa popytat v lekarni, cim viac bakterii obsahuju, tym lepsie, ceny su rozne..ja mam napr dobre skusenosti s probiofix

a este by som zaradila do jedalnicka aj vlakninu, najlepsie v strave, ale ked nie tak aj v tabletach, prasku..ale pozor na to, vlakninu musis zapit velmi velkym mnozstvom vody, pretoze v opacnom pripade zapeka!! takze dobrymi 3dcl vody zapit, aj viac ak sa ti da