Antikoncepcia Softine

lulu22

hm, no tak ja som už behom týždenného brania 3x vykríkla po mamine.."našťastie"nie po priateľovi-toho na to budem musieť upozorniť.. niečo sa ma normálne opýtala a ja som neprimerane reagovala..:/ hmm.. no som zvedavá, ale keď to bude takto ďalej, tak ju zmením.. i keď pleť sa zlepšuje..

lulu22

ahojte kočky :)
ja som tiež začala brať túto novú antikoncepciu zrovna včera :D ako píšeš, Ňufa, dúfam, že chuť na sex mi zostane taká vysoká ako doteraz, bo toho sa obávam najviac, že budem ako nejaká frigida.. to by ma mrzelo kvôli priateľovi, ktorému sa páči, že som akčná :)
tak som zvedavá na pribratie, bo doteraz som zo žiadnej nepribrala..tak snáď to tak zostane..a o náladach ani nehovorím, snád nebudem taká zlá :D

Ňufa

Ahojte kočky, dobrala som prvý mesiac, začínam druhý a môžem povedať, že som spokojná.
Predtým mesiac som brala Belaru (ale tú som nechcela - bolela ma z nej hlava a nedostala som menzes počas pauzy).
Takže moja ľahostajná gynekologička mi capla na vyskúšanie SOftine (sranda, že ich nemali ešte v žiadnej lekárni, takže som sa cítila ako pokusný králik.)
No ale som spokojná :)
Prsia sa mi nezväčšili (síce to by som brala :D), tvár sa mi nevyhádzala, ( i keď dve tri červené bodky sa objavili, vzhľadom na to, že je nízkohormonálna, pred menzesom sa vyrážky vyhodili).
Čo je super, zvýšila sa mi chuť na sex :D A to som sa bála, že ostanem frigidná ako som sa dopočule, že HAK má až takéto nežiadúce účinky, ale mňa sa to netýka, absolútne sa mi zvýšila chuť na sex, čo je mega plus a priateľ sa teší (teda nie že by som doteraz nemávala chuť na sex, mávala, ale teraz viac :D)
No a ďalšia super vec, že nemám žiaden bolehlav ako som mávala z Belary, žiadne špinenie, menzes sa dostavil na čas, a aj chĺpky mi rastú pomalšie...
Takže tak :)

ejuška

Ahoj, ja som práve doužívala prvé balenie - mesiac/21 dní, a zatiaľ nič zlé...Nepribrala som, zmeny nálad nemám akurát to občasné špinenie... ale to je zo začiatku pri všetkých antikoncepciách :P

Sandruška

Ahoj, začala som ju brať nedávno, a som s ňou zatiaľ spokojná. Nepribrala som a všetko je v úplnom poriadku :)