Antikoncepcia Softine

cajovka1

nela41- ale to bolo tak ze ked som zacala brat antikoncepciu pred mesiacom to bolo to prve balenie tak som ju nezacala hned brat prvy den menstruacie ale az druhy den ale to nevadi vsak ucinok je uz lebo uz ich podstate beriem druhy mesiac

cajovka1

ahojte baby surne potrebujem vasu radu velmi vas prosim chcela by som sa spitat ci uz zabral ucinok antikoncepcii beriem softine 2-mesiac no prve balenie som dobrala a teraz 5-tabletiek som zobrala toho druheho chcem sa spitat ci uz je ucinok lebo dnes priatel pustil do mna a dost sa bojim ze zostanem tehotna tak som taka na nic prosim odpovedcte mi diky zatial

Bettylove

Dobrý deň! Ja beriem druhý týždeň Softine, ale pleť sa mi úplne zhoršila, mám také bolestivé vyrážky. A taktiež mám strašnú celulitídu ( stupeň 3. - viditeľný už aj pri státi ). Vie mi prosím Vás niekto povedať, či mi tento liek pomôže, alebo to ešte zhorší?:-( a na sex nemám chuť vôbec:-( to už tak zostane? lebo už skúšam 6 druh antikoncepcie:-(

Kathy21

Ja ju beriem 4 mesiace a neskutocne sa mi zhorsila plet, krce v bruchu mam aj tak a mam ich dokonca aj mimo menstruacie, hroza!!!

Zuzaaanka

Aaahojte dievčatá

HAK už beriem asi rok ... a ja mam stále strach ze hoci aj ked beriem HAK pravidelne.. tak mam strach ze otehotniem... a druha vec je ze stale mam na mysli ze si skocim týmito tabletkami...
Váážne je to 100% isté že neotehotniem??
Chcela by som si uz s mojou laskou konecne dobre užiť. .::)) Ďaakujem kočky za odpoved. .:)))

tinuskaa

ahojte baby prosim was moze sa brat antikocepcia ked som asi pred cca 2 tyzdnami brala tabletku Escapelle to je tabletka co sa bere po pohlawnom stiku ked nechcem byt ethotna do troch dni moze sa nanu teraz brat antikoncepcia ?

Kaktus100

ahojte ja sa chcem opýtať či aj vám semeno vytečie vždy po sexe.... neviem či mám ísť s tým k doktorovi alebo je to normálne. prosím poradťe mi.