zmenšili sa mi prsia + slabý menzes

Príspevok v téme: zmenšili sa mi prsia + slabý menzes
nikja

ahojte. pred necelym tyzdnom som dostala menstruaciu ale fakt slabu. teraz by mi uz mala koncit no takuto slabu som asi este ani nemala, mozno moje prve razy. pred asi 4 dnami som si vsimla, ze mam nejake divne prsia, ako keby take viac "padnute", ale vcera vecer ako som sa pozerala do zrkadla tak som prisla na to, ze sa mi prsia zmensili. normalne som z toho bola trosku v soku, moja hrud je v strede skoro plocha. :( asi mesiac a pol uz chudnem, schudla som asi 6-7 kg ale nemyslim, ze by mi to takto ovplyvnilo prsia. zhodila som len zo zadku a stehien, minimum z brucha. ani som nejake nechodila behavat, vlastne som boal len raz, cvicila som len doma. mamina mi povedala, ze nech sa nebojim, ze este dorastu, ze mi to ovlyvnuje menzes, ale neviem co zase ovplyvnuje ten. moze to byt ta "zdravsia strava"? jem normalne, len menej a zdravsie. inak mam 17 rokov a prsia som vzdy mala male, 75-80A.pls nieco poradit, cim to moze byt, trosku sa bojim, taketo male fakt nechcem este k tomu na mojej postave to nevyzera nic moc, lebo som trochu "pevnejsia"...

nikja

dakujem :) skusim teda aspon tie 2-3 kg kvoli prsiam. brucho mam aj teraz dost tukove :(( ked mam 17 myslite, ze mi este prsia mozu narast?

mataBB

monika ze ty nepribrala na prsiach, neznamena, ze ina baba nepriberie tiez..ved to je individualne, ja napr vzdy chudnem/priberam najprv na prsiach...

nikja skus pribrat a uvidis, to sa tazko predpoveda..ty by si mala najlepsie vediet, ako tvoje telo reaguje na zmenu vahy

Monika_babika

ked priberes 2 3 kg nebude to vydiet na prsiach :((( skusala som to a len brucho mi narastlo a nic viacej ja rozmislam nad silikonami

nikja

ale ved jem uplne normalne! :( a uz nechudnem, som na 62 kg, dole uz nejdem. a ani nechcem... a tie prsia... je mi uz jasne ze som z nich schudla :(
daju sa nejako zvacsit? myslite, ze ak priberiem 2-3 kg napsat, ze by sa mi o trochu zvacsili? urcite mi zase pojde vsetko do zadku a brucha :( pomoc!!

Monika_babika

nikja: a menstruacia tiez ved si narusujes vsetko vo svojem tele organizmus nepracuje tak jak by mal. To ti aj gynekolog povie

Monika_babika

ked chudnes to mas jasne ze ti prsia pojdu dole ja som schudla asi za 4 meisace 13 kg a prsia nikde v prsiach su tiez tuky a v prsiach sa este skvor schudne nez na innych castach tela.

nikja

:O to mam teraz zase pribrat ak chcem zase take prsia ako som mala (aspon)? no tiez sa cudujem, ze som shcudla tak vela, ale nejak extra to nevidno. a ta slaba menstruacia? :(

maminka81

podľa mňa si na prsiach prudko schudla... podľa mna za mesiac schunut 6-7 kg ako píšeš, je moc... niekde sa to prejaví... takže môj nazor, na prsiach si prudko schudla... viem to pretože ked som ja mala raz veľmi stresujuce obdobie,(ale nedržala som dietu..) a schudla som nechtiac 4 kg, automaticky sa mi to prvé ukazalo na prsiach...