Smrt :0(

brunuska

betka20-tebe som uz tvoj sen raz vykladala-tu na zdravi-ja si ta pamatam- tvoje sny su stale o tom istom.kazdy si svoj sen vylozi najlepsie sam-vie co ho trapi,co ma nevyriesene-pred cim zatvara oci-uteka.
edna napisem-len bud trpezliva-dobre?

betka20

mne sa snivalo ze lietam niekedy sa mi to snivalo aj 4 krat do mesiaca.ale posledny sen bol ze som s 2 anjelmi vyletela nad nejaku branu od vtedy sa mi uz nikdy nesnival.a este sa mi 2 krat snivalo ze ma chceli znasilnit ale vzdy om usla

brunuska

edna-viem co to znamena to co sa snivalo tvojej babke ale tu o tom pisat nebudem.
dieta-vo sne znamena problem-cim mensie dieta-tym vacsi problem-ktory mas riesit.
sen-podvedomie sa ti snazi cosi povedat-to co potlacame,bolest,neriesene problemy-to nikam nezmizne,neodide-ale ulozi sa v podvedomi a v podobe snov sa nam to stale vracia-tie sny neprestanu,kym ten dany problem nevyriesite! dolezite su sny-ktore sa opakuju.tie sa vykladaju,to co sa nam sniva raz-nie je az take podstatne-sny-to je minulost a pritomnost-to co sa nam udialo-to co sme zazili,nevyriesili. vestecke sny o buducnosti ma len velmi malo ludi.
ked sa ti sniva s mrtvym clovekom- hovori sa ze ten clovek je v tej chvili s tebou,dava na teba z nebicka pozor,nikdy sa s nimi nerozpravaj- neklad im ziadne otazky ale naopak- to co ti v sne povie-mas posluchnut a urobit-radi ti a ak to neurobis- znaci to nestastie.
mala plno slz v ociach-trapi sa koli tebe-vidi,ze sa trapis ty-s niecim si sa nezmierila.ale je velmi tazke vykladat sen z utrzkovitych informacii.