Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Antikoncepcia Maitalon

Príspevok v téme: Antikoncepcia Maitalon
lenulllienka

ahojte neviem ci budete vediet poradit ale skusim ...zacala som brat antikoncepciu prvy blister a chyba mi dobrat este 5 tabletiek ale dnes mi prisla menstruacia a neviem ci to mam brat dalej kym nedoberiem blister a potom pauzu alebo bez pauzy mam majtalon a tam by mala byt pauza 7 dnova ked doberiem blister a pocas tej prestavky mam mat menstruaciu nie teraz ...gynekologicka dnes neordinuje ...

LETICIA

ewinka urcite si daj, kazda zena ma iny organizmus, je mi to luto, ze tak ti spravila. ja beriem 4mesiac a fajn schudla som 6k. plet v poho aj krvacanie 3-4 dnove.

ewinkaa

Ja berem maitalom už vyše pol roka.. najskor som bola velmi spokojna ale teraz??? pribrala som 5 kíl (a pritom som nijak nezmenila stravovanie) a pred menzesom mam hrozné akné a strasne priberam .. som doslova spuchnutá... menzes mam nepravidelny! 7 dnovy.. :( urcite si ju dam zmeniť

Barča

ahojte,
maitalon som brala 4 mesiace a bola som s ňou spokojná :) ani som z nej nepribrala, ba mi narástli prsia.. akurát čo som si najprv myslela, že som z nej mala zmeny nálad, ale nakoniec vysvitlo, že to nebolo tou antikoncepciou..

ak by mala niektorá z Vás záujem (najlepšie z okolia BB), predávam balenie maitalonu s dvoma blistrami (na 2 mesiace)za 14 eur.. záruka je dobrá, až do apríla 2012..pôvodne som ju kúpila za 30.90 a je mi zbytočne to držať, keď už som ju vysadila..

píšte mi prosím na mail: FricovaB@zoznam.sk

lenulllienka

nie nie praveze som sa bala ze co mi bude robit HAK a znasam ju uplne v pohode ako keby som nic nebrala len hovorim ze som sa zlakla tohto a nemala som pohlavny styk tych prvych sedem dni :) to sme radsej pockali aj 10 dní :D

lenulllienka

nie nie praveze som sa bala ze co mi bude robit HAK a znasam ju uplne v pohode ako keby som nic nebrala len hovorim ze som sa zlakla tohto a nemala som pohlavny styk tych prvych sedem dni :) to sme radsej pockali aj 10 dní :D

lenulllienka

nie nie praveze som sa bala ze co mi bude robit HAK a znasam ju uplne v pohode ako keby som nic nebrala len hovorim ze som sa zlakla tohto a nemala som pohlavny styk tych prvych sedem dni :) to sme radsej pockali aj 10 dní :D

whee_ee

Tak teda druhý, oki, to si sa dúfam 7 dní chránila, lebo HAK je od prvej tbl účinná, len pokiaľ sa vezme v prvý deň menštruácie, to len tak na okraj :) Tak ja len preto, že si to zober tak, že si si vlastne umelo stopla menštruácie (teda aspoň tak to pri HAK býva, keď sa začne počas nej užívať), tak telo je ešte trochu zmätené.. Ak sa to neupraví po tých troch mesiacoch, potom to rieš...

A ešte otázka, neurobila si žiadnu chybu v užívaní? Nezvracala si,nemala si hnačku do 4 hod. po užití, resp. nezabudla si si dať tabletku? Nebrala si nejaké lieky? Ak sa ti niečo také prihodilo, tak to môže znamenať aj znížený účinok.

lenulllienka

druhy az ale tam je ze sa moze do tych 5 dni a potom az pockat na dalsiu menstruaciu ale tak to by nemalo vadit ked som zacala brat az druhy nie? ...este ja som taka ze ma hned vsetko rozhadze tak zacnem panikarit :D