Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tehotná vysokoškoláčka - ako to bude s príspevkami?

Príspevok v téme: Tehotná vysokoškoláčka - ako to bude s príspevkami?
Scrimshaw

Ahojte, môže mi niekto poradiť? --> som druháčka na vysokej škole, priateľ je tiež vysokoškolák (teraz skončil 4.roč.).
Myslím si, že som tehotná, no ešte musím pár dní čakať, kým si budem môcť spraviť teh.test...
Keby som bola tehotná, porodila by som na konci januára... Na aký príspevok by som mala nárok?
Ďakujem...
(mimochodom, keby sa tehotenstvo potvrdilo, nechala by som výšku, lebo aj bez dieťaťa je veľmi náročná - radšej by som potom išla na inú, ľahšiu)

lioness_01

silva, ako kde... poznám slečnu, ktorá chodí na vysokú školu a týždeň pred pôrodo musela ísť na skúšku a dva týždne po pôrode tiež....

silva28

no mne sa zda, ze nedostanes matersku, lebo si nebola poistena 270dni v poistovni pred jej cerpanim.Ja na Tvojom mieste by som do skoly chodila, alebo by som ju prerusila. Vies, s tehotnymi sa jedna ako v bavlnke. Spoluziacka bola tehotna, nemusela robit zapocty, skusky mala individualne, dokonca koncila semester s Ackami, pritom predtym ledva prechadzala. babo bravala na konzultacky a niektori docenti jej rovno povedali, ze nemusi chodit ani na cvika, ani na prednasky-kocka to jednoducho vedela vyuzit vo svoj prospech.