Kedy vysadit Yam?

Príspevok v téme: Kedy vysadit Yam?
Eva 27

ahojte, prosim, tie ktore ste brali dlhodobo yam, kedy ste ho vysadili? menzes mam pravidelny, vyrazky pocas ovulacie a pred menzesom. ja by som to este brala, lebo stale sa mi mastia vlasy a rano po zobudeni mam \"olej na tvari\" len neviem, ci je to dobre z dlhodobeho hladiska.od vysadenia HAK mam rok a pol. yam beriem 2 x 2 denne asi rok. predtym som brala HAK jeanine takych 6 rokov. dakujem pekne

RNG

Olej na tvari je znak nezapchatych porov a cistenia tela od neziaducuich tukov. Takze sa nestazuj, to je dobry znak.
Ak chces potlacit vylucovanie tukov cez kozu, ber nieco na znizenie hladiny hormonu DHT, ako napr zinok, vytazok z korenov zihlavy pripadne aj DIM alebo I3C.
Vysoka hladina DHT vedie nielen k acniam pri tele zamorenom vysychavymi tukmi a mastnej pleti, ale aj k zhrubnutiu maternice alebo hyperplazii prostaty, nehovoriac o malickostiach, ako strata vlasov
Ak mas problem s menzesom, alebo v prechode, len ber ten yam, nie je na tom niz skodlive, je to len potravina s obsahom zrejme pre teba potrebnych zivin.