acne cystica

zdravo

Samozrejme, ze dam vediet ake ucinky to malo pri mojom akne :) Inak mna vzdy zaujmalo ze ako je mozne ze niekomu sa spravi tazke cysticke akne a inemu cloveku sa problemy z vnutra tela neprejavuju vobec na pleti??? Nemyslim si ze v mojom pripade je to dedicne pretoze moji rodicia nikdy nemali problem s akne ani nikto v rodine...

RNG

Neskriepte sa a radsej uvedte, ako vam to pomohlo po par tyzdnoch pouzivania.
Podla odoziev zo Skandinavskych krajin je to udajme velmi dobre. Samozrejme nie 100%, lebo acne su zvnutra a adresovanie len zvonka bez zmeny diety a tym zamorovania tele nemoze byt 100% ucinne nijak
Co sa mi na tom obzvlast pozdavas je tvrdenie, ze to obsahuje len prirodne zlozky.
To sice nezarucuje, ze su neskodne(napr aj hadi jed je prirodny, aj ortut vo forme sirnika), ale je to dost pravdepodobne, ze tam nepridaju ziadne jedy ani patentovane neprirodzene chemikalie.
Nakoniec nie je to celkom novy vyrobok,takze viacrocne skusenosti s nim vylucuju neprijemne "prekvapenia"

zdravo

heyhey

Ano, objednala som si to priamo z ich stranky ,ktoru tu uviedol RNG, kedze ceny su ovedene v dolaroch a hodnota Dolaru je nizsia ako hodnota Eura, tak jasne z ema to aj s postovnym (15 Dolarov) vyslo do 60 Eur...Nabuduce si to lepsie precitaj a prerataj ;) Mam ti poslat vypis z banky? :D

heyhey

tu ich stranku som uz videla, no od nich je to strasne drahe, nehovoriac o postovnom- uctuju si ku kazdemu vyrobku postovne zvlast ak som pochopila spravne. preto sa cudujem odkial ma ZDRAVO 3dielnu sadu za 58 eur aj s postovnym.

RNG

Lerosett nie je US vyrobok, ale svedsky,firmy Gunilla pozri na
gunillaofsweden.com .Mozes to kupit priamo od nich
gunillaofsweden.com
cely kit, alebo jednotlive od nich alebo distributorov, co ta vijde iste drahsie, lebo aj distributori chcu zarobit.

heyhey

odkial si objednavate LEROSETT? ja by som to tiez chcela totizto..
ale pocula som ze pokial to nie je objednane z usa, tak to ma zmenene zlozenie ci co.. ze nahradzaju jednu zlozku inou..
dajte vediet DIKI moc

jankaaaaaaaaa

kjd si precitas letak od yadine tak to tam ani nepise ze je na upravu pleti. nato su urcene ine hak.. ale ako nevravim ze nepomoze vobec, ale len mierne

zdravo

Ja viem to som uz vsetko pocula od ostatnych ludi....Ale praveze na Yasmin som videla kopec komentov o tom aka je to zazracna nizkohormonalna antikoncepcia pri ktorej sa da schudnut a este sa aj plet upravi, no a doktor mi to predpisal koli problemu s akne, pre nic ine...takze mozno na tom nieco bude ze upravuje akne...alebo si pockam no ...nie alebo ale urcite...Ja kazdy den jedavam ovocie a hlavne navecer vzdy za misku salatu zeleneho, uhorky a rajcinky, som vegetarianka cize prepecene masa nejem a ani nekonzumujem mlieko-nahladila som sojovym...v UK musis ist k doktorovi si dat predpisat no a ci platis zalezi od krajiny kde sa nachadzas, v Skotsku sa neplati nic ani vo Walese ale v Anglicku musis zaplatit aj za recept aj za lieky....ale netusim kolko ja studujem vo Walese cize neplatim nic, mam to zadarmo :)

jankaaaaaaaaa

s tou stravou mas pravdu, ale zaklad je vela vela zeleniny a ovocia ale nie citrusove plody a pit vela cistej vody a caje zelene a take.. yadine nieje moc na zlpsienie pleti .. ako plet zlepsi ale trva to dlho.. by som povedala ze to je skor na udrzanie stavu pleti. lepsie je si dat predpisat nieco silnejsie ako je diane 35 na pol roka a potom zmenit na jeanine a to uzivat dlhodobo..
inac ako to je v uk s hak? potrebujes na nu recept od lekara alebo nepotrebujes vobec? a kolko tam stoji?

zdravo

Najhorsie na tom je ze ja som studentka a popri tom este aj pracujem a jednoducho nestiham si zabezpecovat zdravu stravu popri ''rychlosti'' mojho zivota....Plus zakazdym ked sa pritrafilo ze som ziedla nieco troska nezdrave tak som sa citila otrasne, pocase mi to prislo tak ako keby som bola dake psycho alebo co :/ No a hak sa vola Yasmin, predpisal mi ju na akne doktor v UK pocula som ze na Slovensku sa vola Yadine....akne nemam az nejake hrozne ze cysticke alebo co...ale tak lica a sanku mam vysypanu stale a este k tomu mam aj rysave vlasy a bledu pokozku cize kazda jedna vyrazka mi svieti doslova na pleti a o mojich jazvach ani nehovorim :/