predlžovanie vlasov

Katty32

Tak ono to asi vyzerá pekne a husto ale čo potom, keď sa dajú dole? Nie sú viac zničené potom prirodzené vlasy?

beahavala

vydrží to dlho, podľa toho ako sa o ne budeš starať, cena vlasou závisí od ich kvality, je rozdiel či máš ľudské alebo nie

Nikky p

Gabi, ja mám tuto sadu v tmavohnedej farbe clipinhair. sk/2-clip-in-100-ludske-vlasy-53cm a som moc spokojna :) daju sa aj farbit, keby nieco...

zuzkakovac

Ja mam sadu uz nejaky rok, a pouzivam pravidelne, tak 5-6x do tyzdna, a spokojna som velmi :) nemenila by som. dokonca som ich uz aj farbila

Antigona1

ja pouzivam CLip in, mam aj rovne aj kucerave a je to super, kedykolvek si to dam dole a kedykolvek rychlo dam na hlavu. Rano mi trva priblizne rovnako si ich dat, ako ked som ich nemala a upravovala si uces. Klipy su najlacnejsia forma predlzovania, su to ako keby take pukačky s malym hrebienkom, ktory sa zasunie do vlasov a stlaci.... ja som si objednala z uk stranky ludske vlasy za 41eur...

vierka86

ak chces poslem ti fotky na mail ako vyzerali moje povodne vlasy a aky je vysledok , a aj teraz ako vlasky po vyse roku vyzeraju ;)samozrejme uz som bola na posune...
najdolezitejsie je aby si si vybrala zodpovedneho cloveka, nie niekoho kto si spravi dvojtyzdnovy kurz a mysli si ze vie predlzovat

vierka86

ja mam predlzene,nelutujem ani sekundu a isla by som do toho znovu,nakolko moje povodne vlasy boli jemne krepovite a nenarastli dlhsie ako po ramena,najskor som sa bala ako to bude vyzerat, ale vlasy sa super upravuju, krasne splynu s mojimi, ani neviem ze mam predlzene... stalo ma to asi 450 eur(jeden pramienok blond 60 cm dlhy 4,50) robila mi to perfektna kocka ktora svoju pracu miluje a aj je to vidiet, vlasy su fantasticke nevypadavaju mi pramene, drzia, nechlpia sa ( posun treba ist cca raz za 4 mesiace ,podla toho ako ti vlasky rastu,( vyjde asi 100-150 eur)
mam predlzene keratinom

User_37597

stoji to vela,vydrzi to 2-5 mesiacov podla toho ako sa o to staras,je tam toho vela co treba dodrziavat,ziadny.
a preto ti radim nedavaj si to lebo jednak to vela stoji a jednak ti vypadaju aj tvoje vlasy (nie vsetky) ale budes mat o polovicu menej.
kup si radsej "sponkove" klipy.ale aj to ta omrzi po case..