Hulim

lost

ja nehovorim ze marihuana je zla volba pri depresii... mnoho ludi berie na depresiu lieky, cokoladu, alebo ceresne.. alebo urobi nieco co nerobi dobre inemu cloveku. cize je to relativne, resp "mensie zlo" ...
i ked osobne neuznavam ani vodnu fajku, procom mnoho kamaratov mi hovori ze je to uplne OK.

lost

zdavy

no ja sa len pytam :)

co je horsie ako mariska - co bezne clovek pouziva..

ja bezne jem rozky, chleba, syr, maslo, ryby, karfiol, ceresne..

nejem vajcia, mlieko, oriesky, soju..

nefajcim, nepijem, ne"hulim", nedrogujem, nepijem colu, nepijem kofolu, nejem nastne casto ani maso casto...

chcel som len vediet v com je to horsie, kedze citujem "kolko veci cloveku neprospieva este viac ako marihuana"

- nebolo to napisane jednoznacne (v hneve), tak som mozno len nepochopil :)

a kluuud, pokial nejednas v klude, nerobis dobru reklamu (to davam ako "radu")

ako mne je jedno ci ludia piju, fajcia cokolvek, alebo hulia... POKIAL NEZASAHUJU DO SLOBODY MOJEJ A LUDOM MNE BLIZKYCH.. to je vse..
problemom je:
ak ide Janko s Ferkom po ulici a pili.. spravia nieco niekomu - je to stale ich vina, lebo v treizvosti by to neurobili.
(vid kolko nasilnosti robia navykove latky)

tym bezprostredne netvrdim ze marihuana je navykova, neucil som sa o nej..

no len sa pytam ze co je z ezneho zivota horsie :) zo zvedavosti... rad sa "ucim" :P

leaaa

jajka ty si sprosta ja uzivam AD to ako teraz drogujem podla teba ...co som ako mala robit ked uzkosti su velke ako svet..odporucanie sportov a neviem coho su pre mna len zvaasty a kto to pise poriadnu depku a uzkost nezazil ,,ja som to vseliako skusala liecit 15 rokov a pred 5 mesiacmi som naklusala uz konecne k psychiatricke

dusankoo

a este nieco som zabudol! mam v p*ci co si o tom myslia druhii!! kazdy si aj tak len melie svoje! a polozte si otazku..kolko veci cloveku neprospieva este viac ako marihuana

magdal

nechal ma frajer.. uvidim, co to spravi. nemyslim, ze to pomoze, ale horsie uz byt nemoze.
s depkami ani s drogami nemam velmi skusenosti, takze neviem, co by som poradila Ghostknow. jednine, co viem, ze najhorsia droga je chlast. never more!

llek

Ak sa vnutorne trapis a hulis, tak si si zvoli/la cestu, co vedie nikam. Nikos ti to pekne napisal/la, tak si to poriadne precitaj, okrem toho pise z vlastnej kusenosti a to sa oplati pocuvat. Skus sa na svoje trapenie pozriet z ineho uhla, mozno to ani nie je az take trapenie, mozno sa utapas vo svojom trapeni a si v bludnom kruhu, nevidis nic pekne a svetle a zdovodnujes si tym hulenie. Najdi si dovod preco nie, vylez zo svojej ulity plnej trapenia, fyzicka aktivita ti vyplavi endorfiny a pomoze ti najst cestu z trapenia, hulenie ti tu cestu zahata.

Michael86

Preto hulim len vtedy ked sa citim psychicky v pohode ja neviem zabudnut na problemy ked si zahulim je to prave naopak skor sa v tom zacnem viac vrtat a robit si stavy ked chcem na chvilku zabudnut a uvolnit sa dam si pár poldecakov

Michael86

Ked si zahulim niekedy dostanem ešte vacsiu depku nez by bol normalna vsetko co robim zle mi vtedy pride na rozum