Bielo žltý zapáchajúci výtok

Príspevok v téme: Bielo žltý zapáchajúci výtok
Tinuška

Ahojte, mám 17 rokov rokov a bielo žltý zapáchajúci výtok. S týmto výtokom mám problém už dlhší čas,keďže mi nespôsoboval žiadne vážne problémy a dočítala som sa, že je to v podstate normálne, tak som to neriešila. No v posledných 3 dňoch ( od skončenia menštruácie a tiež začatia používania HAK ) ma začalo sprevádzať pálenie v okolí pošvy a s tým samozrejme spojený bolestivý pohlavný styk. Je to veľmi nepríjemné. Začala som si to natierať masťou Fungicidín, no neviem či to pomôže. Mal niekto podobný problém? Je potrebné zájsť k gynekológovi? Vopred ďakujem

kajuskaaaaaa

Dobry den mam takito problem.mam 14 rokov a uz od mojch 13 mavam taky biely vytok.brala som to tak ok lebo som este nedostala menzes lenze teraz mam 14 menzes mavam a pred 3 dnami sa mi dostavil zlty zapachajuci vytok Pri ktorom ma bolia cele pysky a su zacervenane? Co mam robit? ( pls len seriozne odpovede)

majuska1

ahojte, mám problém s výtokom, bielo-žltý a strašne zapácha. Začalo to ako som nastúpila do novej práce, v ktorej len sedím. Neviete mi poradiť ako to preliečiť alebo či može byť dovodom aj sedavosť? Je to veľmi nepríjemné, hlavne ten zápach...ďakujem

mataBB

mala som uz rozne skusenosti, to sa neda povedat co to je..ale taketo problemy su dost caste u zien,cize asi to nebude nic vazne, ale k doktorovi chod urcite