Bradavice pri penise a pri konecniku?

Príspevok v téme: Bradavice pri penise a pri konecniku?
INDIGOxxx

Ludia prosim vas o radu ,uz asi rok bude co sa mi objavili bradavice nad penisom ,mam podozrenie ze sa to stalo po holeni a rankach ktore sa mi potom uz nezahojili ako vzdy no spravili sa z nich bradavice ,su ploskeho a tvrdsieho koroviteho typu ,bradavic je tam dost ,mam ich aj pri koreni penisu z lava aj s prava ,na lavom semenniku sa objavila jedna ktora tvar ani velkost nemeni ,na uzdicke pri predkozke mam tiez jednu ktora tvar tiez nemeni no nieje tvrdeho charakteru ako tie na kozi nad penisom ,dnes som si pri hygiene nahmatal malu hrcku na lavej strane pri konecniku ,umyval som sa mydlom na ruky ,hrcka teraz pali ako by bola podrazdena danym mydlom ,pri stolici ma pichlo tam dole tak teraz neviem ci sa jedna od rozsirenie bradavic alebo je to podozrenie na hemoroid ,kedze neviem ako hemoroid definovat neviem co dalej robit ,moja lekarka je zena ,mam to na miestach ktore by som radsej dal vysetrit muzovi ,neviem preco to tak je ,skratka asi nebudem v tomto jediny ,prosim vas kto mal podobne problemy tak mi napiste ,bojim sa rakoviny konecnika :(

sajvls

To vyzera na ludsky papiloma virus (HPV). Clovek sa toho nezbavi, ak to neprelieci a nepotesim ta - bradavice sa vypaluju. Ale da sa aj bezbolestne laserom. No ak to nepreliecis, nakazis zeny - im uz hrozi rakovina krcku maternice.

Markulo

Mám taký problém medzi penisom a konecnikom som si po ľavej strane nahmatal hrcka.neviem čo to znamená a môže byt.potreboval by som radu ako sa toho zbavíme.

GA

Kamrát daj si spraviť vyšetrenie na kožnom či nejde o HPV vírus ... prenáša sa pohlavným stykom :P ak sa ti to potvrdí tak ide o genitálne bradavice ale nie sú nijak nebezpečné až na ten estetický problém :))

kaciatko_7

Idnigo pise, ze ma s tym problem na pohlavnom organe, s tym ja skusenosti nemam, ake su postupy liecenia... a tie bradavice na rukach, nohach sa samozrejme mozu dat aj vypalit ak klasicka tabletkova metoda nezabera, vacsinou kozny pristupi k vypalovaniu... na ruke sa to zniest da, ale kedze to vypaluju na viackrat a je to dost bolestive, tak vypalovat to na nohe je uz ina vec, clovek nemoze poriadne chodit a vyzaduje si to v niektorych pripadoch aj dlhsiu praceneschopnost... okrem tabletiek a vselijakch svinstiev co zbytocne nicia pecen, je najlepsi domaci liek - lastovicnik, stavou zo stoniek potierat a bradavica postupne zmizne, no dokedy sa nezvysi aj imunita bradavice sa budu objavovat stale...
tu su este nejake diskusie co som vygooglila: www.zzz.sk
www.veronica.host.sk
www.zdravie.sk

kaciatko_7

Idnigo pise, ze ma s tym problem na pohlavnom organe, s tym ja skusenosti nemam, ake su postupy liecenia... a tie bradavice na rukach, nohach sa samozrejme mozu dat aj vypalit ak klasicka tabletkova metoda nezabera, vacsinou kozny pristupi k vypalovaniu... na ruke sa to zniest da, ale kedze to vypaluju na viackrat a je to dost bolestive, tak vypalovat to na nohe je uz ina vec, clovek nemoze poriadne chodit a vyzaduje si to v niektorych pripadoch aj dlhsiu praceneschopnost... okrem tabletiek a vselijakch svinstiev co zbytocne nicia pecen, je najlepsi domaci liek - lastovicnik, stavou zo stoniek potierat a bradavica postupne zmizne, no dokedy sa nezvysi aj imunita bradavice sa budu objavovat stale...
tu su este nejake diskusie co som vygooglila: www.zzz.sk
www.veronica.host.sk
www.zdravie.sk

kaciatko_7

Idnigo pise, ze ma s tym problem na pohlavnom organe, s tym ja skusenosti nemam, ake su postupy liecenia... a tie bradavice na rukach, nohach sa samozrejme mozu dat aj vypalit ak klasicka tabletkova metoda nezabera, vacsinou kozny pristupi k vypalovaniu... na ruke sa to zniest da, ale kedze to vypaluju na viackrat a je to dost bolestive, tak vypalovat to na nohe je uz ina vec, clovek nemoze poriadne chodit a vyzaduje si to v niektorych pripadoch aj dlhsiu praceneschopnost... okrem tabletiek a vselijakch svinstiev co zbytocne nicia pecen, je najlepsi domaci liek - lastovicnik, stavou zo stoniek potierat a bradavica postupne zmizne, no dokedy sa nezvysi aj imunita bradavice sa budu objavovat stale...
tu su este nejake diskusie co som vygooglila: www.zzz.sk
www.veronica.host.sk
www.zdravie.sk

Radinho

Nicooo ten chlapec tu pisal o radu skutocnu a nie o take rady ako mas ty ze ibaj doktorovi a odnas co najdalej take zenxy mam najradsej ... co keby si pisla tu niekde ze mas problem s ladvinou a niekto ti napise iba za stomatologom . A tie bradavice kaciatko sa nevypaluju ? informativne