Strata libida a vymena HAK za cyclotest

Príspevok v téme: Strata libida a vymena HAK za cyclotest
daniela252

Pred 3 rokmi som začala brať HAK Yadine. Po cca roku a pol som ju vymenila za Yaz, lebo som jednak pribrala a jednak stratila chuť na sex. A dúfala, že sa to zmení. Nezmenilo sa to, dokonca sa problémy zväčšili. Tak som sa vrátila k menšiemu zlu - Yadine. Chuť na sex sa už ale nevrátila. Príde obdobie cca 1-2 dni kedy si myslím, že stratené lido sa vrátilo. To obdobie sa ale skončí a zase je polroka "pokoj".
Skúsila som aj tabletky na zvýšenie chuti, užívam prirodzený ženšeň v tabletkách, snažím sa myslieť pozitívne.
No veľmi to trápi mňa aj partnera. Snaží robiť všetko, aby som si to užívala aj ja, ale márne. Rozmýšľala som nad vysadeným HAK, nejestvuje však žiadna tak komfortná ochrana akou je HAK. Poraďte mi prosím.

A co vravite na toto, mate s tym niekto skusenosti?
www.antikoncepcia-cyclotest.sk Dakujem za radu! Naozaj velmi rada by som vysadila HAK. Aj nad tym dost realne uvazujem. Lenze ak zistim, ze to bolo naozaj tou HAK, budem potrebovat spolahlivu a prijemnu antikoncepciu. Lenze nic take zrejme nie je..ak sa mylim, uvedte ma, prosim, do obrazu. Dakujem...

jankaaaaaaaaa

existuju typy hak, ktore chut na sex neznizuju. ale ani yadine ani yaz k nim nepatria. teraz neviem nazov ako sa ta hak vola..