Chcem male prsia

Príspevok v téme: Chcem male prsia
placuca

Chcem male prsia nechcem ich mat taketo velke gajdy.Mam len 20 a prsia po pupok chce sa mi plakat hanbim sa si dat tielko lebo musim mat len hrube ramienka pretoze musim nosit len taku podprdu.Nemozem si nic kupit plavky podprdy tricka je to hrozne vsetko mi je male nechcem ich preco prave ja mam take preco preco:-((
Ano mat velke je pekne ale ked su ako silikony v pozore a nie taketo na plastiku nemam peniaze a v podstate sa mi to ani nepaci tie jazvy cez cele prso zase len tie co maju male maju vyhodu vo vsetkom.Mozu behat mozu si kupit co chcu od triciek po plavky,podprdy a pritom mozu byt aj bez vrchu a ja co musim mat podprdu snat aj ked spim tak si ju neviem ani kupit.Co maju male mozu si ich dat zvacsit a ziadnu jazvu nevidno maju ju skrytu ach ja uz nechcem som zufala.

ververka

praveze testosteron zmensuje prsia, zvacsuje klitoris a rozsiruje ochlpenie. ale tak je to urcite nebezpecne ked to beries bez dohladu a odporuceni lekara.
a inak s tou antikou by som toho adama tiez tak nezavrhovala. mne sa prsia zvacsili az o 2 cisla. zatial som ju nevysadzala, ale kamoska co ju brala a mala z A na B a vysadila ju, tak sa jej prsia vratili naspat.
ale nemusi to platit pre vsetkych.

AdamKrt

mataBB:

ak nevies, su to HORMONY... Prsia Ti mozu rast aj z prijmu kuracieho masa odchovaneho na hormonoch. Je dokazene, ze aj muzom zacali rast prsia, ak v ich strave sa objavil takyto hormon.

A ak pochybujes o raste prs, precitaj si

www.rodicovstvo.sk

Citujem:
------------
Začnú mi po hormonálnej antikoncepcii rásť prsia? Je to trvalé?

Po začatí užívania hormonálnych antikoncepčných preparátov je možné, že sa mierne zväčšia prsia, čo napokon nie je vždy nežiaduci efekt antikoncepcie.
--------------------
Ja som nepovedal, co jej gynekologicka da, ci neda, ale ked tvrdi, ze ich ma po brucho, tak ked su OPODSTATNENE pripady, ktore ohrozuju zdravie pacienta - moze to byt trebars skolioza, alebo ine zdravotne problemy, tak v OPODSTATNENYCH pripadoch moze lekar podla svojho uvazenia zacat liecbu. Ci uz hormonalnu, alebo poslat na chirurgiu. Ale, LEN KED TO OHROZUJE ZDRAVIE a to musi posudit lekar.

Nikde som nepovedal, cim ju bude pchat, to je na lekarovi, ci vobec bude splnat kriteria pre taku liecbu. To bol len priklad - napr. ze su operacie, ak je clovek transsexual, ze pomocou hormonov sa da ovplyvnit rast prs, alebo opacne minimalizovat ho a zvyraznit skor muzsky typ postavy.

Staci pohladat a clovek sa docita napr. u profesionalnych sportovkych o aferach, ze im podvali bez ich suhlasu hormony a tie zeny uz mali tolko muzskych crt, az im klitoris rastol ako maly penis.

Je jasne, ze je viacero postupov a preto jej odporucam LEKARA, vystrenie, lekarske posudenie, alebo inak iba operaciu, ktora by bola najjednoduchsia.
-------------
Mimochodom, podla Tvojho spravania, asi sama pocitujes z uzivania HAK ich negativne reakcie. Co uz, umele hormony, tak to svinstvo musi niekde udriet... :)

jankaaaaaaaaa

adamkrt zopakujem co som inde pisala.. chod sa venovat veciam ktrym sa rozumies a kasli na zenske zalezitosti v ktorych si uplne ale fakt uplne mimo! este by muzsky testosteron v zenskom tele nezmensoval prsia.. ach boze.. a z antiky vobec prsia zrazu nenarastu
male prsia tiez nic moc... tiez si nemozem dat tricko bez podprsenky.. tiez mi je niekedy trapone si dat triko s vystrihom, lebo ze sak co dam do toho vystrihu?? a navyse nehovor ze podprsenky pre male prsia su krajsie jak na velke, lebo ja vzdy ked si vyberam penku podprsenku tak niekedy pozeram ze aj ake velke sa z nich vyrabajju.. napr. v newyorkeri maju pekne podprsenky. ale chapem ze s velkymi prsiami su problemy, ale zase ani male niesu ziadna vyhra.. ja mam Bcka a niesom absolutne spokojna

mataBB

adamkrt prsia z antikoncepcie nerastu...ked si uz taky odbornik, tak by si to mal vediet...

a urcite, aj keby jej to mozne, tak jej gynekologicka neda hormonalnu liecbu len preto, ze sa jej zdaju byt jej prsia velke...to uz je ako lepsie pchat sa testosteronmi podla teba??

ach boze, tie tvoje FAJNOVE nazory a rady na 20. stupni filozofovania mi lezu pekne na nervy

ana_bella

No ja som schudla 16 kg a prsia mam take iste, len ovisnutejsie. Je to este horsie lebo teraz vyzeram ako spilka s obrovskymi prsiami. A verte tie co sa stazujete na male, ze mat velke je stokrat horsie. Problemy s behanim, kupa plaviek je hrozna, na bandeau plavky nemozeme ani pomysliet. Musim si kupovat o cislo vacsie oblecenie, nemozem si nic obliect bez podprsenky, kupa podrpsenky je tragedia, cislo vacsie ako C s obvodom 70 ani nezozeniete, a nikdy nie su tie podpresnky pekne ako pre male prsia, a okrem toho tie komplexy :( hanbim sa vyzliecta sex si nedokazem voli tomu uzivat..Je rozdiel mat velke prsia pevn e dosiahnute plastikou a velke prirodzene ovisnute..

AdamKrt

Porad sa s gynekologickou.

Mozno prebytok estrogenu sposobil nadmerny rast prs. Zenam tiez prsia obcas narastu aj po uzivani HAK. Ak ju uzivas, tak radsej zvol inu formu antikoncepcie.

Neviem, ale mozno by gynekologicka vedela o nejakej hormonalnej liecbe, co by znizila tieto ucinky - napr. kratkodobo iny hormon, muzsky testosteron. Po nom prsia ubudaju. Ale to si musis vydiskutovat s nou, ci je to mozne.

Inak Ta moze cakat uz len plastika. Nevadi, ze na to teraz nemas, za par rokov si na to nasetris, alebo by sa k tomu mohol vyjadrit lekar a operativny zakrok by mohla ciastocne hradit aj poistovna, ak to ovplyvnuje Tvoje zdravie, napr. krivenie chrbtice atd.
------------
Na druhu stranu mozes prijat to co mas a je vela zien, co Ti bude zavidiet a o muzskom obdive ani nepochybuj. Skus z toho negativa urobit si prednost.

Threesha66

No za normalnych okolonosti by som ti trochu zavidela ze ich mas velke a myslim ze kazdy chlap ktoreho by si mala by bol spokojny no to ze ich mas asi az take velke a vobec niesu v tom spravnom tvare tak tiez pridavam k tomu ze chod na plastiku dat si ich zmensit.

Sue..

no neviem ja ked som schudla tak mi islo aj z prs dole,lenze je pravda,ze som schudla extremne lebo som mala mononukleozu....
takze ak mas problem aj s vahou tak skus nieco zhodit,mozno sa to odrazi aj na prsiach....

btw:placuca ak ta to trosku povzbudi,never tomu,ze mat male prsia je zas tak uzasna vyhra....ja mam cez prsia chabych 78 cm a poviem ti kupit si dake plavky na mna je fakt umenie....tak hlavu hore holka:)