Chcem male prsia

Príspevok v téme: Chcem male prsia
placuca

Chcem male prsia nechcem ich mat taketo velke gajdy.Mam len 20 a prsia po pupok chce sa mi plakat hanbim sa si dat tielko lebo musim mat len hrube ramienka pretoze musim nosit len taku podprdu.Nemozem si nic kupit plavky podprdy tricka je to hrozne vsetko mi je male nechcem ich preco prave ja mam take preco preco:-((
Ano mat velke je pekne ale ked su ako silikony v pozore a nie taketo na plastiku nemam peniaze a v podstate sa mi to ani nepaci tie jazvy cez cele prso zase len tie co maju male maju vyhodu vo vsetkom.Mozu behat mozu si kupit co chcu od triciek po plavky,podprdy a pritom mozu byt aj bez vrchu a ja co musim mat podprdu snat aj ked spim tak si ju neviem ani kupit.Co maju male mozu si ich dat zvacsit a ziadnu jazvu nevidno maju ju skrytu ach ja uz nechcem som zufala.

mataBB

ty si fakt uchyl...to je vsetko co sa da na to napisat..nie si ty nahodou ten falosny gynekolog z nr, co chcel robit potraty na hoteli za sex??? ani by som sa necudovala...aj ty si taky podivin..ktory nema nic ine v hlave len vaginu a dobre sa na tom ukaja..

chudak...

goccia

krtko
kym si nezacal s tym, ako sme vsetky pod vplyvmo hormonalnych vykyvov sposobenych HAK a kym si to nezopakoval aspon v troch prispevkoch, tak som ta celkom uspesne ignorovala, ale tymto si sa tak zhodil, ze keby sa to dalo, nastavila by som si tu filter na tvoj nick, nech to omylom neprecitam

AdamKrt

placuca:

prepac, ze sa tu ta diskusia tak zvrhla. Iba to zhrniem, na operaciu si nasetris, alebo sa este skus poradit s gynekologickou, ci by sa to nedalo riesit aj inak /hormonalne/, i ked tam je mala sanca, ze to bude chciet dovolit.

AdamKrt

mataBB:

aj take hadave zeny, ako Ty a par dalsich musia existovat a preto mi je jedno, co napisu. Ked Ta to nezujima, necitaj, nereaguj na to.

Ani som nevedel, ze nejaka mataBB existuje, az ked si zacala rypat. Vsimal som si Ta ? Nie, pretoze si ma nezaujimala. Toto je forum a nie spolok pre par zien, bez ohladu na to, ake je to tema. Tak si to uvedom a neobmedzuj tu dalsich uzivatelov. Kazdy ma prava na nazor.

mataBB

tak ako su nam zenam ukradnute tvoje HODNOTNE nazory a rady tykajuce sa zenskeho tela..uz by si to mohol pochopit, ze v takychto temach nemas co robit a aspon vidis, ze je nas viac, co ti to pisu...chod skumat svoju priatelku a nas nechaj na pokoji

AdamKrt

mataBB

dolezite je, co si mysli o mne moja priatelka a nazor inej zeny mi moze byt ukradnuty :) Vidis len maly strom, ale nevidis les. Viem, ze aj ked vyleziem na najvsyssi strom, orlom sa nestanem... :)))))

mataBB

inak adamrkt neviem ci by som sa na tvojom mieste takto prezentovala..lebo podla toho co si o sebe napisal, tak musis byt akurat tak riadny trtko...no ale co uz, aj taki musia byt

jankaaaaaaaaa

adamkrt: nemusis mi pisat o sebe aky si , vobec ma to nezaujima.. radsej si precitaj clanky "ako sa stat (dokonalou) zenou" :DD