Nechcem byt bulimicka

Príspevok v téme: Nechcem byt bulimicka
Truffla

Caute, kedysi som mala anorexiu, trvalo to asi 5 rokov.... dnes mam 16 , no pozostatky anorexie su vo mne stale.... Strasne ma trapi moje telo, kazdy den pren placem... Psycholog ..... to chodim ale nejak to nepomaha...
Nikdy som nevracala, no dnes som sa najedla vydatneho, nezdraveho obedu, tak som to s tym vracanim jednoducho skusila. A mne to islo, snazila som sa o to uz 6 rokov a mne sa to dnes prvy krat podarilo, znie to choro ale ja mam z toho radost !

Myslim ze toto budem castro pouzivat...., Ale nechcem byt na tom zavisla, nechcem byt bulimicka, len to chcem vyuzit ako moznu alternativu. Da sa uplne si na to nezvyknut ? A robit to z vlastnej vole a NIE preto, lebo telo bez toho uz nedokaze zit ?

dakujem

Scotch

Truffla, natrafila som uz na dost tvojich prispevkov.. ty si nejaka trafena, bez urazky, ale mala by si vyhladat odbornu pomoc, lebo ten tvoj psycholog, ku ktoremu chodis je zjavne nanic.

diablik123

ja chcem mat bulimiu chcem schudnut a uz neviem ako uz nevladzem sa na seba pozerat v zrkadle je mi az na vracanie ked sa vidim neskutocne ma trapi moja vaha =´´´´( a je to uz 6 den co ked sa najem tak idem vracat a som uz zhodila 3 kg som neskutocne stastna ale este asi take 15 musim zhodit

dolores44

Ja mam bulimiu len ako alternativu a da sa to... nie som na tom zavisla len ako si napisala niekedy to potrebujem je to niečo take ako sladke nepotrebuješ to stale len ked si smutna...a da sa to len zaleži od povahy..

Threesha66

Moja mila ty chces vracat, no nechces byt na to zavysla a robi ti to dobre? Potrebujes ist na liecenie co najskor, kebyze mozem tak ta prefackam jedna radost za toto co si napisala. Ty si myslis ze ked raz za cas budes vracat tak sa nestanes na to navyknuta? Pokial ti to robi radost ze si konecne zvladla to o co si sa pokusala dlhe roky a to vyvracat posrane jedlo tak je to smutne, dost smutne. Mala by si sa prestat tolko pozerat do zrkadla, prestat vnimat seba ako jedno negativo a zacat sa venovat niecomu co ta bavi, najdi si konicek, behaj s kamaratmi po vonku atd. Ak sa ti zda ze si tucna co si nemyslim tak chodievaj plavat alebo behavaj, odreagujes sa a aspon budes mat zo seba radost len prosim ta nezacinaj s bulimiou lebo lahko sa to zacne no tazko sa s tym prestava. Uvedom sa.