Sama na letnu dovolenku?

malapehana

vsak sa zoznamis na dovolenke, alebo treba ist na nejake party dovolenky.. cesi maju dobre cestovky pre mladych ludi

eni

no vidíš ja mám zase iný problém ja by som išla tiež na dovolenku no idu dve moje kamošky s partnermi a volali ma lenže ja som tam nechcela byť piate koleso na voze čiže som odmietla aj ked mám tých ludí rada a bežne s nimi chodím takto von ale na dovolenke si to neviem predstaviť :) no lenže potom ma zavolal chalan ktorý by chcel ísť tiež s nimi že aby sme tam boli zase dvaja slobodný lenže problém je v tom že ja by som aj išla ale neviem či on nebude od toho očakávať viac lebo mám pocit že sa ma snaží baliť ...aj ked ja som mu viackrát naznačila že u mna šancu nemá lebo ma absolutne nepriťahuje lenže ked si predstavím ako to bude na tej dovolenke...dva zaľúbené páry a ja s ním...:DDD tak budem radšej doma...

elsa5.5

mám takú známu išla sama a našla si tam priateľa vydala sa za neho:)neviem či by som išla sama na dovolenku ale asi nie vždy sa niekto nájde nejaká kamarátka...

xdanielax

no ja som vcera akurat citala clanok, ze cestovky normalne nerataju s tym, ze by siel niekto sam k moru, a nejaka zenska tam opisovala skusenost s cestovkami, ze chcela ist sama, ale vsade jej hovorili, ze si musi zaplatit aj tu druhu "imaginarnu" osobu. ale tiez tam bolo pisane, ze vraj cestovky ponukaju na svojich strankach "zoznamky" cize sa daju cez stranky cestovnych kanc. skontaktovat ludia, ktori maju chut ist na dovo prave v tom termine ako vy a dohodnut sa ze budete spolu. Co ale moze byt dost divne podla mna, mat niekoho cudzieho v izbe..na dovolenke kde si chces oddychnut atd, ani nevies co je to zac..no ale je to alternativa aspon. aj tak hanba, ze nerataju s jednotlivcami si myslim.

marek,mam 26

ahoj, musim sa priznat, ze mam podobny problem..nemam s kym ist k moru! Moja partia je na tom tak vseliak..jedny pripravuju svadbu,druhy zas maju nove byvanie a niektori nepracuju..uz minule leto som chcel k moru ale mal som rovnaky problem..uz par hodin si prezeram rozne fora ale jedna vec mi vrta v hlave,da sa dnes niekomu koho nepoznam verit?hmm je to tazke :)) ale more milujem a tento rok uz pojdem ked aj sam! :))) ak by si chcela o tom pokecat tak kludne napis na musicmylife@zoznam.sk volam sa Marek a mam 26..upozornujem,ze nehladam sex ani nic podobne mame len podobny problem.. ;((