Antikoncepcia Lunytta

Dida377

Ja ju beriem 3. mesiac, ale nepaci sa mi. Predtym som brala lindynette 30 a s tou som nemala problemy, len mi doktorka odporucila tuto antikoncepciu, lebo si vsimla ze cvicim a tato antikoncepcia by vraj mala odvodnovat... Lenze neodvodnila ma ani nahodou a este mi pribudli 2 kila za 3 mesiace a vratilo sa mi akne na tvari a dekolte...Teraz neviem, ci mi moze dat naspat lindynette alebo po 4. mesiaci sa to zlepsi?

Lenuska515

ahojte baby ja beriem hak lunyttu už 3 mesiace a som s ňou spokojná pretože som schudla 4 kilá a ešte mi aj prsia podrástli:). Podla mna je super takže vrelo doporučujem.

sasanka65

Ďakujem Maruška presne teraz som to akurát našla, tak aspoň že tak :) a ake mate s nou skusenosti ja mam 20 rokov a ze by sa mala davat az nad 24 tak dufam ze mi aj tak sadne.hlavne nech ma hlava nebolieva

maruska123

sasanka v letaciku to tam urcite nie je...ak prechadzas z kombinovanej antikoncepcie, tak zacinas uzivat po 7 dnovej pauze..tak je to tam napisane a nijak inak sa to robit nema

sasanka65

Ja mam 20 a dnes mi ju doktor predpisal pretoze mi Lyndinette 30 nesadla, stale ma bolela hlava. Ale teraz neviem co mam spravit lebo mi povedal ze si nemam davat prestavku mesacnu tak neviem ci mam zacat tak ako som zacinala predtym alebo ci mam ten mesiac pockat a zacat v prvy den menstruacie ako to je na letaciku.

jankaaaaaaaa

je to dost kravina ze "lekar v jednej poradni odporuca tuto" ... ako zato, ze ten lekar ju "odporuca" znamena ze ma za kazde take "odporucanie" nejake peniaze. takze asi tak. kazdej zene treba vyberat hak na mieru. takze len tak odporucat lekar to nemoze pre vsetky zeny. tato hak nieje vhodne pre mlade zeny okolo 20tky len tak mimochodom.. navyse je len napodobenina hak yasminelle. takze ked nemaju lunyttu v lekarni, pytaj si yasminelle. napodobeniny maju vyssie riziko vyskytu nezaiducich a vedlajsich ucinkov ako original a niesu tak klinicky testovane.

martonka

ahojte. ja túto hak beriem 8 mesiacov a veľmi som spokojná. dokonca v prvých mesiacoch išli 2 kilá dole. je to síce moja prvá hak, ale super. (problém je, že túto "novinku" skoro po roku ešte stále nemajú v každej lekárni :-( )
a ako som tak čítala, dosť si ju baby pochvaľujú. aj jeden pán doktor v jednej poradni odporúča túto -takže niečo na tom bude :-)