Antikoncepcia Lunytta

Vanessa133

Ahojte baby by som sa chcela opytat beriem Lunyttu mesiac .. ale..... Dneska začinam brat nove balenie. Lekar mi povedal že mam brat podla tvaru šipok ako idu takto to mam brat čiže od prvej aj ked tam piše Pondelok a dnes je štvrtok ... A tu som sa dočitala aj u letaku že treba brat tak ako tam je napísane že npr dneska je štvrtok tak si vezmem tabletku kde píše št.... Mam v tym poriadny zmetok .... Možete mi poradit či je to rizikové ked beriem zaradom a nie podla dna určeneho na tabletke ! Ďakujem.

Nykuss

Ahojte ženy, mám na predaj 2 x 21 tabl. Lunytta. Cena dohodou. V prípade záujmu mi napíšte na mail nikusv@gmail.com

čmoudinka

AHOJTE prosim o pomoc!!! berem hak Lunyttu a namiesto pondelnajsej tabletky som si dala nedelnajsiu pomylila som si poradie :/ , tak teraz mam brat odzadu cize dnes je utorok tak si dam sobotnajsiu zajtra piatkovu atd? dakujem za odpoved

ika057

predam 2 cele blistre (v pripade zaujmu aj jeden kde chyba 5 tabletiek) antikoncepcie Lunytta, musela som ju vysadit..na cene sa dohodneme..mail ika057@azet.sk

Tia9

Surne kupim 1 blister HAK Lunytta!

Idealne Bratislava,ak niekto uziva a vezme aj pre mna, priplatim aj za ochotu. Menila som teraz gynekologicku a skoncil mi recept, cize kym mi bude moct predpisat novy, musela by som uzivanie prerusit, comu sa chcem vyhnut.

stanka1706

čavko baby mam na predaj celé balenie lunitta nepoužite rozhodli sme sa s priateľom o bábo v pripade zaujmu 0904037607 abo jamelia66699@azet.sk cena z 30€ na 20€ dá sa aj dohodnuť :D