Bercov vred - liečba

Príspevok v téme: Bercov vred - liečba
julius

Prosím o radu,mam 75 ročnu mamku,ktora sa už rok lieči na bercov vred a ružu /ERISIPEL/v jednom.Začala sa liečit na chyrurgii a potom na kožnom,ale nejako to nepomohlo,stale jej to mokva a teraz sa jej pri tej rane spravila druha.Ma to teraz nad ranami aj opuchnute.Davali sme maste a potom naplaste na vytahovanie hnisu,ale troska bolest ustupila a le vypada to škarede.Dakujem.

piktogram

mozno skusit kostihoj lekarsky. zvonka obklady: listy rozvalkat valcekom na cesto, nahriat a prilozit na ranu. alebo obklad z teplej kase - korene vysusit, pomliet, s teplou vodou zarobit na kasicku a prilozit.

zaroven sa da vnutorne pomoct tinkturou z kostihoja. listy nalozit do flase natesno, zaliat 40% raznou palenkou, ci inym ovocnym destilatom (min. 40% alk. podiel musi byt), nechat min. 2 tyzdne na teplom mieste. Za cajovu lyzicku rozpustit vo vode, ci bylinnom caji a pit este za tepla.

lacoxxx

Ja som si rozsiahle rany s poškodenými cievami a šľachami na ruke liečil kúpeľmi v prípravku Hippokratin - rany sa zahojili rýchlo, čisto, bez nežiadúcich zrastov a infekcií a podľa vyjadrenia ošetrujúceho lekára asi za polovičnú dobu ako iné obdobné zranenia.

Ivka 1

Tak to ste si ma urcite s niekym pomylili :)
Nikdy som nikoho do nicoho nenutila a uz toboz nie otravovala telefonicky ci mailami. Stretli sme sa kvoli bercovym vredom ? Mozete ma popisat a odkial som ?
Som rada,ze ste spokojna s naplastami a ze ich mate zadarmo. Prajem skore uzdravenie.

ojaka

ANO STRETLI SME SA IVKA PO TELEFONICKOM KONTAKTE,KDE STE NA NAHOVARALI NA REGISTRACIU VASICH PRODUKTOV,STE MI ESTE DLHO VYPISOVALI NA MAIL A NEDALI POKOJ.VASA TAKZVANA STAROSTLIVOST,JE VLASTNE OTRAVOVANIE A VNUCOVANIE LUDOM,TO NA COM ZARABATE.SORY

Ivka 1

Máte pravdu, vybrať vhodné náplaste. Ak ich predpíše lekár sú za prijateľnú cenu ale ak si ich máte kúpiť tak stoja aj viac ako 10 €. O tom viem tiež svoje. Ako píšem ,riešili sme ockovi hnisavé dekubity na nohách. Veľmi úspešne a bez zásahu chirurga.
Vám Vaše skúsenosti tiež neupieram.Ale ak sú Vaše rady také osvedčené,prečo sa Vám vredy znovu otvárajú ? Koľko sa tak už trápite ? Minimálne dva roky alebo ešte viac ?
Moje rady sú tiež zdarma a aj starostlivosť o ľudí .My dve sme sa už stretli keď ste presvedčená o tom,čo tvrdíte ? Ak by sa tak stalo,tak určite nenapíšete to,čo ste napísali. Ak o moje rady nestojíte,liečte sa a trápte sa po svojom.V tom Vám nemôžem a ani nemienim brániť ani Vám a ani nikomu inému.
Máte pravdu,každý musí z čohosi žiť,aj Vy,lekár,lekárnik ....dokonca aj výrobcovia náplastí.

ojaka

IVKA 1......ja mam osobne skusenost s bercovym vredom,takze viem a uz som o tom pisala,ze treba problem liecit z vnutra.Ja ponukam radu takmer zadarmo,ale ,,vy,, nie!Ponukate svoje produkty ktorymi sa zaoberate,na ktorym zarabate a to su velmi drahe produkty,nie naplaste,ktore sa bezene pouzivaju na ranu,len treba vybrat vhodne naplaste,nie kazdemu pasuju na ranu tie co druhemu.CHAPEM MUSITE Z NIECOHO ZIT pani IVKA 1.