Tam dole palenie

Príspevok v téme: Tam dole palenie
silviiiijkaa

Mam 32 dnovy cyklus presne ako hodinky...myslite ze je to v poriadku ?

Dalej posledne dni ma trapi take palenie v posve ale nie silne ziadny opuch len ked pritlacim na posvu tak citim take jemne palenie...
Mavam po menstruacii dost dlho asi tyzden dva taky hnedy vytok ale nie vzdy a po ostatne dni mam vytok taky biely ako vodicka neviem ci je to bezne ale niekedy je taky husty ako sliz a natahuje sa...ako je to nechutne ale neviem to inak pomenovat...
co to moze byt ??????????
dala som si hypermanganovy kupel na dezinfekciu...co mi este poradite ?

Domini111

Ahojte baby prosím o radu . Nemôžem spavat od bolesti . Strašne ma to páli a štipendium tam dole pri vchode. Užívala som antibiotiká . Moze to z toho ?

silviiiijkaa

takze ten vytok je normalny ? lebo ja mam niekedy az mokre nohavicky a je mi to neprijemne...antibiotika som nebrala jedine lieky co beriem su z imunoalergologie a to su vakciny...tak neviem...
a to palenie neviem...ono by som to pomenovala skor ako ye ej to podraydene a potom to prejde...ale zda sa mi ze ten hypermangan kusok zabral

Luciiianka

tiež si myslím že ten biely výtok je v poriadku počas ovulácie..
a čo sa týka toho pálenia v pošve, mala som to aj ja, môže to byť už spomínanými antibiotikami alebo tam bude zápal.. mala by si navštíviť gynekológa

tpch

Ten sliz je uplne normalny, je to riedky hlien z krcka maternice v obdobi ovulacie. Slabe spinenie po menstruacii naznacuje troska slabu regeneraciu endometria po menstruacii, ale nie je to nic vazne.
32-dnovy cyklus je absolutne v poriadku.