Moj priatel - pre vsetkch skaredy

Príspevok v téme: Moj priatel - pre vsetkch skaredy
simona765

Zalúbila som sa so kamaráta , ktorý sa do mňa taktiež zalúbil . Nie je pekny , je nižší nez ja ale ja ho milujeem.. Aj on mna. Ide mi o jeho povahu , je úžasnýý .. a hoci je malý, tučnejší a nie velkmi krásny pre mna je peknucky .. ale .. ked ho naši videli ostali zarazený :( velmi som sa hambila ... kazdy ma od neho odhovara .. Je to hrozné , nemozem to dalej pocúvať , kazdy je zarazený že "nikoho krajsieho nezbalila" a smejú sa mi .. :( :( je to hrozné ,ako to zvládnuť ?
mám 17r.

Scotch

hlavne sa tym nedaj ovplyvnit, je to tvoj priatel, tvoje stastie.. a rodicia mozu byt radi, ze je k tebe dobry, neponizuje ta a nechce ta len na jedno.. a ked ti budu nieco zle zase hovorit, tak im to kludne aj povedz.. a co sa tyka toho ze je trochu pri tele.. ved ked uz nic ine, zacnite spolu chodit cvicit.. aspon si on zdvihne sebavedomie a ty budes tiez mozno spokojnejsia.. :) kasli na ludi, ludia su hlupi (cest vynimkam :).. kolko zien ma krasavcov....ktory droguje, je agresivny, lenivy, suknickar... kasli na nich

......

z peknej misy sa nenaješ riaď sa svojím rozumom a srdcom láska šťastie a tolerancia medzi partnermi je dôležitejšie ako krása,ktorá aj tak po čase pominie,nedaj sa ovplyvniť

tpch

Kasli na mienku ostatnych, chodis s nim ty a len ty vies, ci si rozumiete a ci ho mas rada. To, ze nie je ziadny Adonis, este neznamena, ze je nevhodny ako partner. Riad sa srdcom.

vejva

vyska krasa na vonok ludia kde to zijeme a kam spejeme a ze rodicom sa nepaci ako vyzera tak to uz klobuk dole.Dones im ukazat niakeho vysokeho fesaka priam modela a najlepsie ked budes mat od neho este monokel ale hlavne ze sa bude pacit okoliu ako vyzera.Kasli na vsetkych ak sa tebe paci tak inym sa nemusi.Hlavne ze je dobry k tebe to je zaklad.Jaj ze sa musime takto trapit koli inym ludom smutne

ververka

tak to je naozaj smutne, ked uz rodicia vedu deti k takymto hodnotam :/
clovek sa meni, takze nie je vsetkym dnom koniec a mozno bude okolie prekvapene. a byt tebou tak sa nenecham odradit, ked ste si naozaj sadli. je skor smutna reakcia okolia.

xy:)

vyser sa na nich, dolezite je to, co k nemu citis a to, ze s nim chces byt. ich to o chvilocku omrzi aj tak.. naozaj. neber si ich slova k srdcu.