Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

Luckasweet

Ja mam neskutocny strach,citam na diskusiaxh,ze zeny maju normalnu menstruaciu aj 5 mesiacov,ze maju 7 tyzdnov od styku negativne testy,ze na UZV nie je nic vidiet ani v 7 tyzdni a su tehotne.Myslela som si,ze pockam na menstruaciu,urobim si maximalne nejaky 30 den od tejto situacie tehotensky test a ak bude pride normalne menstruacia,test bude negativny,tak je vsetko ok.Ale teraz som 100000x viac vystrasena ako predtym.Uz nemyslim nanic ine len na to ako 100% zistim,ze nie som tehotna.Ja nemozem spavat,jest.Bojim sa,ze na to pridem neskoro a nebudem moct ist na potrat,rozmyslam dokonca,ze ked to takto dalej s tym strachom nezvladnem a mam zit nejakych 8 tyzdnov v neistote,tak si radsej nieco urobim.Nezvladam svoj strach,paniku.

Luckasweet

Naozaj sa takto neda otehotniet?
Prosim odpovedzte mi.Ak dostanem normalne menstruaciu a tehotensky test budem mat 20 dni od tejto situacie negativny nie som na 100% tehotna?

Luckasweet

Ved ja odpocitavam dni do menstruacie,nemozem normalne spat,nad nicim inym nerozmyslam.Priatel je v zahranici,on tam uci na VS.Jemu som o svojom strachu nic nehovorila.Je to velmi tazke,neviem normalne fungovat a vycitam si,ze sme nieco take vobec robili.Je mi nanic.

jankaaaaaaaaa

ja som to tu le dala aby si videla Lucka ze niesi jedina s takou poruchou a nemas preco sa bat navstivit odbornu pomoc.