Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

jankaaaaaaaaa

zena je tehotna len pocas ovulacie,ktoru ma zena len raz za mesiac., cize je plodna len 24hodin z celeho mesiaca, kedy moze otehotniet. aj nato musia byt uplne idealne podmienky,a by sa spermie dostali do maternice a musia byt aj tie spermie zdrave a zive. tebe sa tam nemali ako dostat..

jankaaaaaaaaa

ano, je to iste potvrdenie ze niesi
a ja som pevno presvedcena ze niesi, preto ze nemas byt ako tehotna , aj keby si neviem ako chcela
ved si vezmi ze ak sa par pokusa o dieta, tak SEXUJU naplno bez akychkolvek ochran.. a aj tak sa to nepodari na prvy krat. otehotniet nieje take lahke
a napr. ja som vyse roka mala sex s priatelom uplne bez ochrany, len s prerusovanou sulozou. a neotehotnela som. takze ty uz absolutne nemas byt z coho tehotna pretoze tebe sa zive spermie ani mrtve nedostali ani do vchodu do posvy a uz vobec nie do maternice

Luckasweet

Takze normalna menstruacia a negativny tehotensky test 30 dni od tejto situacie je 100% iste,ze nie som tehotna?Naozaj si myslite,ze tehotna nie som?

jankaaaaaaaaa

ked budes mat normalny menzes, tehotna niesi, test nemusis robit. ale ak by si aj nahodou chcela tak po tolkych dnoch a po menzese alebo pocas meznesu bude vysledok 100% spolahlivy

Luckasweet

Mozete mi odpovedat,ak dostanem normalne menstruaciu,bude rovnako silna,intenzivna ako vzdy je to ok a nie som tehotna?Alebo si mam 30 dni od tejto situacie urobit test?

Sue..

lucka,ked bude prilezitost porozpravaj sa o svojom probleme s priatelom, urcite ti pomoze a vyhladaj odbornu pomoc,pretoze mas fakt problem ktory moze ublizit ako tebe samotnej tak aj vztahu s priatelom..drzim palec

Luckasweet

Keď už tak by som išla na vyšetrenie UZV,aby to bolo 100% teda nejaký 9 týždeň po tejto situácii.Aj ja pevne verím,že tehotná nie som.Len má pochybnosti,panické stavy.

jankaaaaaaaaa

chod aj ku psychologovi, tvoj postoj k tejto veci vobec nieje adekvatny k danej situacii..
ak ti pride menstruacia a budes mat negativny test, mozes si byt na milion percent ista ze tehotna niesi. ak pojdes ku gyn. poziadaj ju o krvne testy, povedz jej ze si potrebujes byt uplne ista ze tehotna niesi a ze mas podozrenie ze si tehotna (aby bola ochotna vykonat tie krvne testy) .. a z tych krvnych testoch ked vyjde negativny vysledok tak to uz nemozes o nicom pochybovat.. ale aj tak nemas sa preco bat, lebo tehotna niesi na miliondvesto %.. ked budes tehotna tak ja si oholim hlavu :D

ververka

jasne, nikdy a o chvilu tu budes opat stresovat ci nie si tehotna :) tak pouzivajte poriadne ochranu nech sa nemusis bat

Luckasweet

Teraz tu placem,uz sa bojim verit testom,menstruacii a bojim sa,ked pojdem 9 tyzdnov od tejto situacie ku gynekologicke ci mi na 100% vyvrati tehotenstvo alebo ci sa moze mylit.