Sladké sladké sladké.....

Príspevok v téme: Sladké sladké sladké.....
matulda

Ahojte, neviem či už tu bola nejaká takáto téma, ale nižšie som podobnú nenašla tak zakladám.
Tak po prvé, chcela by som strašne schudnúť mám 170 cm a 60 kg chcem ísť tak na 50kg. Poznám základy jedenia pre chudnutie ako vela vody nič nejesť po 6 atď. v podstate to aj dodržujem, aj pravidelne cvičím pilates, zumba, švihadlo, posilovačky, občasne beh a fitko. No moje achylová päta je sladké. Nikdy neviem odolať vábeniu sladkého, slabú vôlu mám pre neho. Vždy si poviem že si dám iba kúsoček ale ked raz začnem neviem prestať. Nenávidím sa za to.
Chcela by som sa spýtať ako vyhrať nad tou chuťou, potom ako moc je pri chudnutí škodlivé sladké, totiž mäso nejem, som vegetarínka, celkom mi to pomohlo čiže tuky ako také moc nejem. Za rady strašne moc dakujem :))

Sisi135

To že nejesť po 18 00 platí ak ide človek spať o 20 00 - 21 00 ak niekto ide spať po polnoci je somarina mať posledné jedlo do 18 00 - čiže všetko závisí od organizmu a ver že ak si dáš vyváženú večeru ( a aj druhá večera je niekedy potrebná&ň nepriberieš

KissMe

vejva prepáč som to nejak zle pochopila:) ale to čo som písala platí pre kočky, ktoré chcú schudnúť a ktoré nemajú také šťastie (ja) že môžu jesť všetko a nepriberú (ty)

vejva

Kissme asi sme sa nepochopili ja jem sladke kazdy den ja nepotrebujem chudnut ja som spokojna s mojou vahou asi to mam aj koli metabolizmu lebo ja mozem jest vsetko a nic sa na mne nedeje.ja som len reagovala na to ze konecne niekto tvrdi ze sa moze jest aj o plnoci trebarz a nie tie bludy ze nejest po 18.00

KissMe

vejva :) ja si myslím, že ak raz za týžden-2 si dáš popcorn alebo nejakú sladkosť nič tým nepokazíš. Veď telo nie je stroj, nepribere z jednej horalky alebo zo 100g hranoliek :) a samozrejme aj pohyb je dôležitý, no 70% úspechu je strava.

vejva

konecne rada nadovsetko presne tie bludy sa uz ani citat nedaju ze nejest po 17.00-18.00 hod.by som asi umrela ja pridem domov z roboty unavena o 22.00 hod a keby ze sa nenajem tak snat odpadnem vzdy sa najem a vaha mi stoji vobec nepriberam dokonca sa mi podarilo schudnut 5 kg ani neviem ako teraz sa prave napchavam pop cornom xi xi tak drzim palce aby kg isli dole

KissMe

V prvom rade, nejesť po 18:00 je totálny blud! Posledné jedlo musíš mať 2 hodiny pred tým ako ideš spať. To znamená, ja keď idem spať o 00:00, o 21:30 ešte jem, nejaký cottage alebo tak. Chuť na sladké máš hlavne večer, však ? To preto lebo do 15:00 by si mala konzumovať viac sacharidov, po 15:00 hlavne bielkoviny. Zjedz nejaké ovocie (nie banány ani hrozno). A uvidíš, že na sladké ani nepomyslíš, zo začiatku to bude ťažké, ale telo si na všetko postupne zvykne :) Veľa šťastia.