Som anorektička?

Príspevok v téme: Som anorektička?
Truffla

Ahojte, mám 16 rokov, výšku 159 cm a váhu 49 kg. Pred rokom som mala 37 kg a tych som si držala už od 11 rokov. No potom prisli problemy so žaludkom a liekami ma vykrmili. Od 10 rokov som mala anorexiu, no nikdy som drasticky nechudla, len som jednoducho nepriberala... A mna by zaujimalo ci mam anorexiu aj teraz. Hoci mam strasne vysoku vahu, moze byt ze je ta anorexia v mojej hlve ?
Tak napriklad : Neprejde den kedy by som nemala depresiu z postavy takmer kazdy, alebo kazdy druhy kvoli svojej postave placem, mam nutkanie vazit sa, okolo zrkadla chodim zo zatvorenymi ocami, stale myslim na svoju postavu...
ALE !!! Jem nezdrave veci- fastfoody, vyprazany syr atd..... vobec nemam pevnu volu, nechudnem, bud priberam alebo sa drzim a to uz je takto rok.

Mam anorexiu ??? Este stale ??

Dakujem za pomoc . . .

janqua

Ahojte.volam sa jana,mam 12 rokov,vyska 153 a nejem nic ine,len pizzu.dodnes zijem len z pizze.ako mam zacat normalne jest ako ostatni?hrozi mi anorexia?

enile

mozem sa opýtat.. mám skoro 16 rokov a vazim 43kg.. myslite, ze by som mala zacat s tym nieco robit? Uz som skusala jest viac ale neviem preco, mam pocit ze cim viac jem, tym viac sschudnem :( a na lieky ist nechcem.. co mam teda robit?

janka166

ahojte potrebovala by som iba vediet ci mam nejake priznaky k anorexii napr.ked sa najem mam vycitky alebo stale mi po rozume beha ze sa nemozem najest zase priberiem......

marca155

Baby ja mám 22 rokov, 162 cm a mám momentálne 55 kg. Ale moja klasická váha je 58 kg, teraz som trocha schudla, mám nechutenstvo kôli chorobe. Ale nezdá sa mi, že som až taká chudá, vôbec nie, ja mám aj brucho aj boky... teraz možno trocha dijetujem, ale vravím, ja nemám chuť do jedla, už je to asi 8 dní. Jem len musli, jogurty, cestoviny.. pijem kávu a vodu. Ale je mi fajn.

henyy

..no ludia ja som akurat pisala do poradne lebo by ma zaujimalo ci trpim ppp.....to tak laicky napisem... mam strach z pribratia. robim v noci. ked mam pooede velky hlad dam si polievku a pred robotou sa normalne najem... nikdy som netrpela bulimiou.pred par rokmi som koli stresu a zlcnikovym kamenom padla na 38 kg ale po operacii som pribrala.teraz mam 44kg. a nechceem pribrat. chcem byt stihla . trpim ppp? nezvraciam nedietujem len obmedzujem jedlo .

maja136

este k jajkinmu prispevku: neviem, nakolko si fundovana osoba, ale mentalna anorexia rovna sa anorexia nerovna sa nechutenstvo!!! anorexia je vazna diagnoza a netreba ju podcenovat a v ziadnom pripade si ju zamienat s nechutenstvom, co je docasny a hlavne nie psyxicky stav. to, co popisujes v poslednyx riadkox, je zas bulimia...

maja136

tak s tou strasne vysokou vahou sa, zial, nik normalne zmyslajuci nemoze stotoznit... pokial ju vyslovene nemas geneticky danu /beriem, ze su ludia, ktori pojedia vsetko a do konca zivota budu ako vyzly, poznam takyx/, radila by som odborne vysetrenie... a tych 37 kg si, dufam, mala v predpubetralnom veku... tieto problemy treba zacat riesit cim skor. drzim palce! :D

jajka001_

liecila si sa na anorexiu ale nie mentalnu anorexiu, liecila si sa na nechutenstvo.
tvoja vaha je v poriadku
je normalne ze si prilis sebakriticka, to je takmer kazda zena
anorexiu budes mat ked nebudes jedavat aby si bola chudsia a budes nadalej presvedcena ze si tucna