Som anorektička?

Príspevok v téme: Som anorektička?
Truffla

Ahojte, mám 16 rokov, výšku 159 cm a váhu 49 kg. Pred rokom som mala 37 kg a tych som si držala už od 11 rokov. No potom prisli problemy so žaludkom a liekami ma vykrmili. Od 10 rokov som mala anorexiu, no nikdy som drasticky nechudla, len som jednoducho nepriberala... A mna by zaujimalo ci mam anorexiu aj teraz. Hoci mam strasne vysoku vahu, moze byt ze je ta anorexia v mojej hlve ?
Tak napriklad : Neprejde den kedy by som nemala depresiu z postavy takmer kazdy, alebo kazdy druhy kvoli svojej postave placem, mam nutkanie vazit sa, okolo zrkadla chodim zo zatvorenymi ocami, stale myslim na svoju postavu...
ALE !!! Jem nezdrave veci- fastfoody, vyprazany syr atd..... vobec nemam pevnu volu, nechudnem, bud priberam alebo sa drzim a to uz je takto rok.

Mam anorexiu ??? Este stale ??

Dakujem za pomoc . . .

Jolinka

Ahoj ja meriam tiež ako ty 159 a vážim 54 kíl a to som schudla z 59 kíl ..pred par rokmi som mala 48 kíl a všetci mi vraveli aká som chudá tak som začala priberať a ani neviem ako som sa na takú váhu dostala cítila som sa jak tučko aj keď mi všetci vravia že tlstá nie som teraz mam 54 kíl a stále sa cítim tlstá som si vravela že na 55 a stačí predsa to je akurát nie ...a teraz mam 54 a zrazu sa mi to zdá stále veľa som normálna?:)

Pernald

janqua hrozi ti nieco horsie, ani si nevies predstavit ake to je nezdrave.. skus zacat tak ze si das na ranajky chleba, na desiatu ovocie, na obed polievku, ktora je velmi dolezita, aj ked ti nechuti tak aspon trochu teplej polievky potrebujes.. druhe si daj nejake maso s ryzou alebo co mate doma, olovrat ovocie, zeleninu alebo nieco sladke, jogurt.. a na veceru ja neviem, nejake cestoviny

Pernald

ty sa trapis, places kvoli svojej postave a niekto co by dal za to aby mal taku postavu, niekto nema ruku, nohu, ty bud rada ze si zdrava a ze mas vsetko tam kde ma byt :) mozno v hlave to nemas uplne v poriadku ked si myslis ze si tucna, ale s tym sa da urcite nieco robit... skus rozmyslat takto a bud vdacna za to co mas :) a urcite sa netrap kvoli takej hluposti... no a podla mojho nazoru by si mala pribrat aspon 5 kg

zajacica4442

Truffla :) Ja mám tiež 16 rokov a vážim tak 48 kg plus minus jedno kilo :) meriam 159 cm a moja postava je akurat. Zacala som cvicit na brusko ktore mi prevysa aby bolo pekne spevnene.... myslim si že mam peknu postavu za ktoru sa nemusim hambit na kupalisku....som jedna z 3 dievcat v našej triede ktore ešte maju peknu postavu a nie su zaoblene všade kde to ide takže podla mna mas super vahu už si ju len udrzuj :)

AnOnYm98

maja136-ahoj ..čo tým myslíš že či mala anorexiu v predpubertálnom veku?ja som už v puberte mám 14 a výšku 172 a vážim 55kg..Chcem pribrat na 60 kg a potom uvidím.Ja mám akurát problém že mám chudé ruky a asi to bude tým že mám tie ruky také od narodenia a nič sa s tým nedá robiť :(.Myslíte že keď priberem alebo budem staršia tak budem ok?