Stoporenie - uzka predkozka

kikoo

Ahojte mám 15 a mám problém s tým že pri stoporení (erekcií)sa mi dá predkožka stiahnuť iba pod žaluď a ďalej to ide len veľmi ťažko alebo vôbec a bolestivo zvyšná predkožka zostáva pod žaluďom a je natlačená na kopu.Neviem fakt neviem čo stým,mám úzku predkožku a neviem či nemám nijak zrastenú alebo prirastenú uzdičku. Neviem že aký to bude mať vpliv na to keď budem starší a budem mať pohlavný styk :/.Naviše pri poslednej masturbácií sa mi nafúkla alebo naliala... proste neviem čo.. pravá strana predkožky -_- .Mám v pláne zájsť k urológovi,mal by som to urobiť?A potom to vyriešiť nijakou operácia poprípade obriezkou? prosím o odpoveď niekoho skúseného fakt potrebujem pomoc za každú dobrú odpoveď ďakujem :)...

maoos

Dobrí.Mam problem s predkoškou.Ked sa mi stopori penis tak sa mi neda dať dole so žaluda.Ked ni je penis stoporeny tak sa da dať dole v pohode.Čo robiť aby sa mi dala dať predkoška dole so žaluda aj pri stoporeni?Dakujem.

neznama87

Dobry den, chcela by som sa spytat a ci by mi vedel niekto na tuto otazku odpoved. ked sa priatelovi stopori penis tak je dost velky ale ma uzku predkozku,...ked si ju stiahne ho to vobec neboli,...ale ked mame pohlavny styk tak chvilocku dobre a potom mu hned klesne...moze byt problem v tom, ze ma uzku predkozku??? alebo je chyba vo mne? za rychlu odpoved dakujem krasne

fyzik

Vidím, že tu mnoho ľudí nerozumie anatómií, i keď je táto diskusia "mrtva" napíšem tu odkaz, pretože je stále v googli.

Zúžená predkožka sa lieči kortiosteroidmi a to s 94% úspešnosťou u tzv. sekundárnej fimóze, teda keď retrakcii bráni fimotický kruh a konglutinácia - prilepenie už nieje.

Prečítajte všetky príspevky od "fyzik", je tam anatómia problému a aj liečba pomocou kortikosteroidov - postup. Nechce sa mi stále všade písať to isté.

www.zdravie.sk

Dug

kkk: penis sa ti schudnutim nezvacsi urcite, mozno bude vyzerat vacsi lebo ho nebude tolko ukryteho v tuku :) Ale ide o to ako si si to meral...

obika

dajte si urobit obriezku.Nie je to nic hrozne.Moj priatel ju ma.Sex je krasny,bez aj s obriezkou.O nic neprichadzate.Akurat o tu bolest co ste mali ked ste mali predkozku prirastenu alebo zuzenu.Tak sup pod skalpel.Este nieco mne sa to paci a je to hygienickejsie :)

kkk

ja mam skoro 22 rokov penis mam asi len 12-13cm som dost tucny 130kg ak by som schudol jen moznost ze sa mi zvecsi???a este k tomu ma zuzenuj predkozku----

dzocco

Zdravim vsetkych maldych.
Mam tiez problem s predkozkou.ked je v normalnom stave mozem stiahnut,ale ked je stoporeny tak si mozem stahnut len trochu,ale mavam uz aj pohl.styk a pri sexi sa mi predkozka stiahne ,,ale trochu to boli a bojim sa ze mi tam raz zostane pretoze ju mam uzku..poradte mi prosim co mam robit..ci to je v poriadku laebo mam ist k doktorovi a este nieco momentalne som v Grecku..je mozne urobit operacny zakrok tu? DAKUJEM