Pacim sa mu?

Príspevok v téme: Pacim sa mu?
otazocka123

Je to podla vas normalne ze vas vas kamarat zacne chytat za ruku, za driek, atd.? nie som snim zas tak casto a nikdy som si ho nepredstavovala ako partnera ale cim viac ho poznam a on sa ma v poslednej dobe takto dotyka, tak tym viac sa na neho namotavam :/ preco to robi? chce ma zbalit, alebo si dotycny neuvedomuje co tym vlastne so mnou robi?

Erušš

prosím...pomôžte mi!
V škole mám záujem o jedného chalana a neviem ako mu vyznať čo k nemu cítim.Má niekto nejakú radu???

otazocka123

lenze on sa mi neozyva takym stylom zeby sme boli len 2ja...stale su snami ini ludia, stale ma taha von len s vela ludmi, kde sa neda riesit nic :/

slobodna: v mnohych pripadoch okolo mna som vypozorovala to, co hovoris, takze mas znacnu mieru pravdy, ale nie vzdy, poznam aj hetero dvojice kde nikdy nic nepocitovali ku sebe a fakt sa len kamaratili ...

Slobodna

Čo je to to atď.??? Hej, je to normálne, ak ťa chytá za ruku a za driek, ak ťa začne chytať za šušku tak to už "normálne" nie je :) Každému mužskému kamarátovi ide o niečo iné, hádam si nemyslíš, že sa s tebou budú chlapci len tak kamarátiť?! Muži sa so ženami kamarátia kvôli sexu a ženy sa so ženami kamarátia zo závisti. To je realita, je hlúpe si nahovárať niečo iné. Človek by mal jasne vidieť realitu a nenahovárať si naivne svoje predstavy, ktoré majú od reality ďaleko. Potom bude menej sklamaný.

vejva

No hura uz som si myslela ze len mne to tu blbne ta IP adresa ale ako pozeram tak uz aj ty elsa mas ine cislo ako si mala

M74

Pre niekoho sú dotyky dosť cudzie a niekomu to nepríde divné že sa druhého dotýka a pritom nemá nič v úmysle.
A IP adresa sa môže zmeniť po vypnutí modemu. Pokiaľ ho nevypnete, alebo nevypadne elektrina tak môžte mať stálu tu istú. Stálu IP adresu môžete mať ak si priplatíte za statickú IP.

elsa5.5

otázočka+pišemznova porad si sama Ty rozdvojená osobnosť!!! a neotravuj ľudí,tu si zakladajú témy ľudia čo potrebujú naozaj pomôcť.......už si ozaj trapná.....

vejva

pisemznova prepac nechtiac som ti otocila temu.No ja ti neviem ved musis vediet ci sa takto sprava aj k inym kamaratkam ci je taky ci nie skus si to poskumat uz ti to tu niekto pisal ak nie tak je to jasne.Ako mohla by si zacat aj ty len zase ak sa nato necitis tak to to radsej nechaj ako sa to bude vyvyjat dalej aby si si nahodou neurobilu milnu predstavu a este by sa ti to nemuselo vyplatit vies keby nahodou to on tak nemyslel aby si neostala v takej trapnej situacii ale zase ak budes vidiet ze asi naozaj sa o nieco snazi a nie a nie sa dokopat tak potom mu uz trosku pomoz nakopni ho trosku nak sa teda osmeli

pisemznova

spät k mojej otazke: ja sa vazne obavam ze to prepisknem, ja nemam take dobre sebavedomie riesit take veci, ak sa strapnim zase si to budem dlho pametat a vycitat tak neviem... fakt som zmetena z neho a zacina ma to stvat, ako mam zariadit, aby som sa s nim stretla sama? vkuse su s nami ini ludia