presvihli sme to

Príspevok v téme: presvihli sme to
iskra

uzili sme si asi trochu viac ako je v norme a mam z toho divne nasledky - uplne mi opuchla vagina - v zivote sa mi to nestalo a neviem ci s tym mam ist lekarovi /je to hrozny pohlad/ alebo si to natierat /cim najlepsie/ a odpuchne to same, nemozem ani sediet.Prosim poradte alebo aspon povedzte vas nazor, Dakujem

lia

ahoj.no neviem mne sa to zvyklo stat len vtedy,ked som mala nejaku kvasinkovu infekciu.vagina mi uplne po sexe opuchla a vedela som ze je zle.alebo si bola sucha a sa ti to tam moc vysuchalo.ale za normalnych okolnosti sa mi to nestava ato sa mozem milovat aj celu noc...:)

xixi

Tak to som rada, ze preberate rovnaky problem ako mam ja.Pred par dnami som to tu pisala ale nik sa mi na to nechytil a mna dost stve ci trapi lebo neviem cim to je.Cim mam nejaku infekciu alebo co sa deje.Rovnako mi pripadne opuchne vchod do posvy ked ma pripadne partner dlhsie drazdi rukou.Potom si to natieram fungycidom ktor mi pomali ale isto skonci.Je to podal vas v poriadku prosim piste co najviac ak mate s tym aj ostatne-y problem.

vták ohnivák

he, neviem ako je to s vaginou, ale ja som si raz celkom fajne odrel zaluda aj s predkozkou, nevedel som kedy mam dost ;) Zdalo sa to v pohode, ale ked som ho zbadal rano, tak som sa riadne zlakol, cerveny napuchnuty ako keby som ho strcil do osieho hniezda. LOL O den o dva bolo vsetko v normale...

l

Neboj, deň, dva a to prejde. Aj mne sa to občas stane. Ak nemáš iné bolesti alebo ranky, tak to prejde samo.
Viem, je to nepríjemné, ale došlo iba k silnému prekrveniu....Zvládneš to.