najlepšia cestovka

fdggfgf

Myslela som najlepšia v tom zmysle ze za co najmensie penieze mat co najlepsie sluzby a samozrejme aj destináciu. V podstate sa všetko dá, len aby tam nebol nejaky podvod..napr. na obrazku super 4**** hotel a prides tam a bungalov s 0lovou hygienou.. myslela som taku overenu kancelariu s kt. nie su problemy.

soffa

jasne ceske su dobre .my s nimi tiez chodime.sice vlastnou dopravou(co sa tyka Chorvatska)ale maximalne spokojni..maju v ponuke lepsie hotely a v lepsich hoteloch su kvalitnejsie sluzby

mate59

naše cestovky sú drahé, ja to riešim cez student agency z Brna,ale majú pobočku aj na SK,predávajú nemecké zájazdy s odletami napr. z Viedne za polovičné ak nie menšie ceny.Počkám na super cenu a hotovo.Napr. tento rok som bol s nimi/5 vor Flug/ na Malte na týžden v3* htl San Pawl polpenzia, cena kompletná 7400 kč s parkingom vo Viedni v cene.Zajtra odlietam na Gran Canaria do Playa de Iglesias, htl.Veril Playa 3*, PP, cena kompl. 8400 kč takisto parking v cene,ale aj poistenie a je to s cestovkou FTI.Vyber letovisko, hotel, potom pozri recenzie turistov a podla toho vyberaj.Preklikaj sa cez stránky dovolena.cz
Je tam aj bezpl. infolinka.

lost

avsak zalezi na tom co je to "najlepsia"
cenovo? alebo pestrostou zajazdu? moznost si nakonfigurovat zajazd? alebo ktora nenecha zakaznika niekde v cudzine na pospas osudu?
tak to neviem :/

Roza

Pravdepodobne sa nedá jednoznačne povedať že tá alebo tá cestovka je najlepšia, možno sa to dá povedať o najdrahšej ale neviem ktorá to je. Zdá sa mi že neexistuje medzi nimi žiadna konkurenčná rivalita, ponúkajú tie isté destinácie za temer rovnaké ceny, preto je ťažké vybrať tú najlepšiu.