najlepšia cestovka

smajliQa

ja som sa musela informovat.. a mala som pravdu... by som este len dodala ze moja rodina bola v turecku dva roky dozadu, a boli to dva pary a vyslo ich to 2500 eur, uplne komplet so vsetkym... aj s vizami... 11 dni/10 noci...

fakt... 3300 je fakt vela...

lost

3300eur za 3+1 je naozaj dost.

tu sa daju porovnat ceny, zalezi na datume dost a velmi od destinacie atd..

booking.expedia.de

avsak 3300eur na 3+1 - tam za tu cenu by clovek dostal uz skor tie najdrahsie dovolenky.. a to je na 2 tyzdne (tj 14 dni)

smajliQa

luckaaaaaaaaa

co sa tyka sezony, je to dost relativny pojem.. kedze do turecka sa da vycestovat aj v maji, aj v oktobri a stale si budes musiet zvykat na to priserne teplo.

3300 eur pre 4 clennu rodinu je podla mna dost. je to sice na 11 dni, ale aj tak sa mi ta suma zda prehnana, pretoze pokial ja viem, rozne cestovky ponukaju rodinne zlavy a dokonca deti zadarmo alebo za polovicu.
No a co mam povedat na KOALA tours.... su fajn.. ziadny problem... moje skusenosti..

lost

taky 5* hotel v azii je tiez na urovni 3* v EU ze ?
teda take nieco som cital
avsak zaujimave je ze niektore destinacie maju max tak 4*, resp niektore maju 5* ale stoja velmi vela..
skor ta juzna azia napr..
zaujimave ale je ze tie 4* dostavaju od europanov hodnotenie nad 9)% (nie kazdy samozrejme) cize mozno to bude ako tak OK :)
tiez netusim podla coho vyberat ... asi "nahodne" :D

bibi123

luckaaaaa-no to Turecko, Egypt,.. tam taky 5* hotel je urovnou 3* beznych Europskych, s tym treba ratat, aby ste neboli zhrozeni:O))), ale da sa to vykonpenzovat nakupami... Nenapisala si, v akom case sezony idete, kolko *ma hotel,... takze sa k cene nevieme vyjadrit, ci je to malo, alebo vela.. S koalou sme parkrat boli, v celku pohoda, ale delegatky boli vzdy nejake odute-jednu sme volali stara koala-lebo bola vzdy strasne oduta a neprijemna:O)))
Podla mna sa neda jednoznacne povedat, ktora cestovka je zla, ktora dobra, lebo tam zalezi od strasne vela faktorov, od ceny az po obetavost delegata-ked ho clovek potrebuje... Najviac som bola doteraz spokojna s Alextourom, mali sme fantasticky let(s ukecanym pilotom-skoda, ze air slovakia skrachoval), fantasticky hotel, papanica, obrovsky apartman-lebo sa im minuli klasicke izby, perfektna delegatka,...

luckaaaaaaaa

čaute.. čo hovoríte na KOALU? my ideme tento rok s ňou do Turecka, vyšlo nás to pre 4-člennú rodinu (3 dospelí a jedna 16-ročná) 3300€. all inclusive. som zvedavá, lebo sme cez túto cestovku ešte nešli, ale krsný bol minulý rok a dosť si chválil...

ja by som išla skôr cez známejšiu cestovku. sú asi spoľahlivejšie a nenechali by nás tam, ak by skraqchovali... lenže napr. Hydrotour a Satur sú strašne drahé

ivetkab

Tak naša cela rodina už treti rok ide cez nadosah v prešove,najdu nam letenky aj ubytko a vyjde nas to ovela lacnejsie,napr.minuly rok spanielsko 11 dni-1500eur,4-clenna rodina,krasne mesto Benidorm,nadherne more a kopu atrakcii,toho roku ideme zase cez nich na iny koniec spanielska.