Kam ten svet speje

H2O

Meteorit a 2012 nie su kreativne napady, ale potenc. hrozba a blud, takže by som to veľmi nestupňoval, vlastne myslim si, že racionalne tu je akakoľvek kreativita učelna len kvoli vytvoreniu nejakej invenčnej hypotetickej diskusie ako takej, keďže nam musi byť jasne, že tato planeta ide pomaly ale isto dpče a to piše optimista, kt. sa vulgarne vyjadruje len minimalne. Ľudstvo ako take je jeden veľky omyl, inteligentna forma života by si nikdy neničila svoje prirodzene prostredie a ešte by si z toho nerobila biznis, lebo by nechcela aby na svoje individualisticke potreby doplatili ďalšie miliony jej nasledovnikov, ale zas zaleži ako definujeme "inteligentnu formu života", každopadne všetky definicie pri kt. ľudi za tieto formy života označime mi pripadaju vzhľadom k uvedenemu veľmi smutne.

lost, ak by mala fungovať v ramci metafyziky nejaka forma spravodlivosti a nebo a peklo by existovalo, nech si už pod tymi pojmami každy predstavi čokolvek, (konieckoncov to je to jedine čo možeme vo vzťahu k tejto predstave robiť vzhľadom na jej transcendentnu podstatu) tak by to predsa malo fungovať tak ako to hlasa teologia, inak by nebol v samotnej podstate naplneny vyznam tychto "miest"

lost

zaujimalo by ma co si o tejto teme mysleli bezny ludia v roku 1911, 1811, 1711 atd :)
ci sa to vobec niekedy skonci, alebo vzdy to bude stylom:
99krokov dole, 98 krokov hore, 99 krokov dole a zas 98 krokov hore.. alebo opacne.

lost

haha, konecne niekto kto je vacsi optimista ako ja :D
kracame :)))
no to su teda "milove kroky" :)

ale pekne napisane :)

Jana6

Kam tento svet speje? Nuz momentalne asi kracame niekam dole kopcom a niekde tam dole musi nieco prist, nejaka zmena. Zmena, kedy si ludia uvedomia, ze nie dole, ale hore sa ma kracat. Myslim si, ze ja sa toho dna este nedozijem, ale mozno o sto rokov to pride. Neviem pomenovat konkretne tu zmenu, co by to malo byt. Mozno to bude katastrofa, mozno to bude nejake osvietnie :) mozno clovek, ktory dokaze "velke" veci a mozno vsetko naraz. Ktovie. Ale tymto smerom, co ideme dnes, dlho kracat nevydrzime.

lost

nj ale podla toho kde, napr na pusti, to by sa clovek zapotil teda :)
alebo niekde v grand canyon, aspon ta pridem pozriet :)
inac to by bola sranda, ze trest kamen.. to by clovek uz musel byt inak "zly" aby tam trcal niekde pri ceste miliony rokov :D

ja chcem byt mucha - otravovat ludi :)

no nemoze to byt sranda? mucha vyleti do cca 10metrov a necha sa odnasat vetrom :)

Adenka31

Ja som presvedčená, že raz skončím ako kameň:D A keď budem kameň, už si aspoň nebudem musieť odpykávať veci z predošlých životov :) Budem relaxovať ^^

lost

No tak sa chcem narodit ako lost DVA :D
Len si musim zobrat svoje kreditky do hrobu, mozno si tak zapamatam ich PIN kod :D